Yılbaşında Milli piyango size çıktı ne yaparsınız?

Ben yurttaki arkadaşlara hiç çaktırmam ertesi gün Türkiye bileti alıp ailemin yanına gelirdim.Parayı aldığımdada faize koyar ana paraya ellemeden faiziyle burdan bir ev birde üstü açıp kapanabilen son model bir araba alırdım aileme de aynı şekilde paranın bir kısmınıda kurumlara bağışlardım peki size çıksa siz ne yaparsınız?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• En basitinden duyulmadan önce asla bulunamayacak bir yere paranın yarısını gömerim diğer yarısıyla türkiyeden toz olur giderim. İş , ev , araba. Her birşeyi inşa ederim yükseltirim kat kat. İleride çocuklarım olursada ölürkende o paranın yarısının nerede olduğu yazılı bir mektup bırakır içim rahat göçerim. :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• okdr insansnın içineden bnamı çıkcak yha

0|0
    0|0
  • Yurt disina yerlesirim

0|0
    0|0
  • Cevremdeki insanlar cok oldugundan onlara belli edmemeyle baslarım yolaa.. sonra borclarımı kaparım. nısanlımın borclarınıda oderim.. bir evde alırım ikimize.. zaten evlencez. evlilikte daha erkene alabiliriz bu sayede.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu kadar bilet satılmışken insan kendine çıkıcanı bile hayal edemiyor yoksa neler yapılır neler

0|0
    0|0
    • Hayali bile hoşta insan parayı harcıcak yer bulamıyor gibi sanki :D

• harcıycak yer çok ya ev araba yurdışı kadınlar arabalar yat villa ne istersen yaparsın o parayla

• Ks'yi satın alır senide admin yapardım la kardaş :)

0|0
    0|0
    • Vay kardeşim :D iyi bizde reklam gelirlerinden az çok yolumuzu buluruz sagolasın :D

• Hocam çıksında dile benden ne dilersen ne diyim yani o derece :D

• Eyvallah dostum :)

• medya akıl veriyor bize.. bilmem kaç tane jet alabilirmişiz... ciddi ciddi düşünmeye başladım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...