3 trilyon mu sevdiğin kadın mı?

Evet beyler deli gibi aşık olduğunuz onsuz asla yapamayacağınızı düşündüğünüz bir kadınla birliktesiniz mutlusun huzurlusun ama cebinde 5 kuruş yok alacaklılar arayıp duruyor parasızlıktan bep evde takılıyorsunuz parasızlığın dibindesiniz ve birden bir adam çıkıyor ve size diyor ki 3 trilyon vereyim yoluna git senin hatun bundan sonra benimdir. Ne yapardınız

• Parayı alır ortadan kaybolurdum
    40% (2)73% (16)67% (18)Oy Ver
  • Benim aşkım satılık değil der, asla parayı almazdım
    60% (3)27% (6)33% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Valla o kadar borca battiysam zaten kadinin beni terk etmesi an meselesidir belki yarin belki yarindan da yakin o yuzden alirim 3 umu 5 imi dagitirim borcum olanlara bari onlar ayrilmasin :)

1|0
    1|0
  • Parasızlığın dibinde bile olmasam para. Tabi miktarı önemli burada 3 trilyondan bahsediyoruz. :)

3|2
    0|1
  • evet beyler bayanlar yorumlardanda anlaşılıyorki tip önemli degil siz kariyer yapın para kazanın ünlü bile getirirsiniz ayagınıza paranın açamıcagı kapı yok

para=güç=kız

1|0
    0|0
  • Gerçek aşkı, hiçbir para satın alamaz.

Eğer aşk, parayla satın alınabiliyorsa, o aşk değil, bildiğin çıkardır.

Sevdiğim kadın der ve birden gelen o adamı, sıfıra gönderirdim.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kadın beni seven kadın

0|1
    0|3
  • çok saçma soru :)

0|0
    0|0
  • 3 trilyona hayır diyecek adam ya da kadın kaldımı acaba dünyada şimdi iki gönül bir olunca samanlık seyran olur derler kıza sorsak evlenince samanlık ta yaşıyacağız diye yürü git lan der herhalde ev ister araba ister televizyon ister isterde ister arkadaş

0|0
    0|0
  • 3 trilyonu verecek adam zengindir eğer kız beni zengin biri için terk etmiyorsa ben onu asla bırakmam

0|0
    0|0
  • Aşk olsun tabikide para.

0|1
    0|3
  • Değil 3 milyon dünyaları versen yinede cennetimi seninle paylaşmam, hadi yoluna derim... :)

0|0
    0|0
  • Sevdigim kadin tabii ki.

1|0
    0|5
  • Benim aşkım satılık değil der, asla parayı almazdım

0|0
    0|0
  • parayı alır ortadan kaybolurdum :D hangi kızdan bana hayır geldi ki

0|0
    0|0
  • önce kamile hafif bir tebessümle :D parayı alıp oradan yavaşla uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • bu soruyu sorulmamış kabul ediyorum

cayırt

0|0
    0|0
  • 100 bin ver eğilirim bile.

0|0
    0|0
  • satılık değil der, asla parayı almazdım

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Benim 3 trilyonluk olmasada 1 trilyonluk servetim var o yüzden tabiki sevdiğim kadın.dememi beklemiyorsun herhalde :) ama hakikaten 1 trilyon servetim var.

0|0
    0|0
    • Servetide açıklamış oldun hadi iyisin :)

• Ama gizlenerek açıkladım kim olduğumu bilen var mı? Yok :)

• para olmadıktan sonra huzursuzluk olur moraller hep bozuk olur istediğin kadar karsındakini sev zaman geçtikten sonra o sevgi yavaş yavaş biter 3 trilyon para için türk halkı annesini babasını atar evden manita nedir ki

1|0
    0|0
  • Her şey güzel gidiyordu da ''senin hatun bundan sonra benimdir''i okuyana kadar. Gönlüm razı olmaz yediremem kendime. Dalarım hatta ne diyorsun :)

1|1
    1|0
  • Sevdiğim kisiyi seçerdim para nedir ki kazanılır Allaha sükür sağlımız yerinde olsunda öyle yükseklerde gözümüz yok ölümlü dünya :P

1|1
    0|1
  • 200 milyar verse gene yeter karı kız bulunur para çok zor heleki meslegin yoksa mkkk karısının kızının

0|5
    1|1
    • Hahaha gerçek sandı. :D

• herkes demek istedigini anladı hadi şimdi işine bak

• İşim yok bu saatte iş olmak istiyorsanda sorunda yok seve seve. Ama neyse ''mkkk karısının kızının''. İyi geceler dost.

Kızlar Ne Diyor 6

• Tabii kii paraa :D

1|3
    1|3

• Para bu devirde önemli...

Fakat insanin hasiyeti kadar degil.

Sevdigi kadini baskasina verecek kisi bes para etmez benim nazarimda.

0|2
    0|1
  • Cevaplara bakmaya geldim :D

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • sevdiğim adamm

0|1
    0|0
  • tabii kii para ya sevdiğim beni sevmiyorsa ?

0|0
    1|2
Yükleniyor...