Bir şarkı yazdım, fikirlerinizi almak istiyorum.

Gizli Üye
Yazdığım şarkının bir kısmını sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almak istedim. Bu aslında şarkının tamamının sadece kısa bir ön izlemesi, tamamını ve net versiyonunu sonraya sakladım.

Şimdilik yalnızca depresif bir ruh hali ile en pesimist olduğum dönemde yazdığım, sözlerinin ve müziğinin bana ait olduğu bu şarkıyı beğenip beğenmediğinizi, ve bu şarkı ile ilgili ne düşündüğünüzü sormak istiyorum.

Evet, arkadaşlar. Nasıl buldunuz? Ne düşünüyorsunuz?

Bunun hikayesini, hangi hislerle ve hangi olay akabininde yazdığımı şarkının size ne entegre ettiğini duyduktan sonra paylaşacağım sizlerle. :) Çok mu komik, çok mu dramatik, gerçek düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız, çok sevinirim. link
Bir şarkı yazdım, fikirlerinizi almak istiyorum.