Bir şarkı yazdım, fikirlerinizi almak istiyorum.

Yazdığım şarkının bir kısmını sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almak istedim. Bu aslında şarkının tamamının sadece kısa bir ön izlemesi, tamamını ve net versiyonunu sonraya sakladım.

Şimdilik yalnızca depresif bir ruh hali ile en pesimist olduğum dönemde yazdığım, sözlerinin ve müziğinin bana ait olduğu bu şarkıyı beğenip beğenmediğinizi, ve bu şarkı ile ilgili ne düşündüğünüzü sormak istiyorum.

Evet, arkadaşlar. Nasıl buldunuz? Ne düşünüyorsunuz?

Bunun hikayesini, hangi hislerle ve hangi olay akabininde yazdığımı şarkının size ne entegre ettiğini duyduktan sonra paylaşacağım sizlerle. :) Çok mu komik, çok mu dramatik, gerçek düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız, çok sevinirim. link

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kafiye yapmak için çok zorlamışsın kendini. Bu nedenle de çok da anlamı olmayan bir şeyler çıkmış ortaya. Kısacası ben pek beğenemedim ama şarkı sözü yazmak zordur. Sakın vazgeçme bence. :D Her eleştiriyi kendi lehine çevirmeye bak ve daha iyilerini yap. :D

0|0
    0|0
    • Kafiye yapmak için zorlamadım. Tam tersi kafiye uyumunu hiç tınlamadım. Sadece hisler ve yaşadıklarımı kaleme aldım. Aşağıda belirttiğim gibi, sürekli olarak beni değiştirmek isteyen birine duyduğum sonsuz hissiyatı kaleme aldım. Siyah giyinmemi istemezdi, ben punk rock'tım, o ise monarşi yanlısı bir başka oluşum. Yazdığım her şeyin bir anlamı var. Tabii, bu kadar sabit fikirli olmayıp farklı perspektiflerden ele alacak olursanız.

• Eleştirilere karşı açık değilsen bunu buraya koyman çok yersiz bence. Ben gayet içtenlikle fikirlerimi belirttim sana ama sen tırnaklarını çıkarttın resmen. Ben sinemacılık öğrencisiyim. Herkesin benim çekeceğim filmleri beğenme zorunluluğu olmadığı gibi herkesin senin şarkını beğenme zorunluluğu yok. Bence bu işlere devam etmeden önce eleştirilere karşı kendinizi yumuşatmalısınız.

Erkekler Ne Diyor 5

• Vidyo gizlidir uyarısı alıyorum

0|0
    0|0
  • açıkçası şarkı sözlerini pek beğenmedim ama sesiniz güzel varsa bu konuda bir hayaliniz gerçekleşmesi dileği ile..

0|0
    0|0
  • ben beğendim :) ama Daha az siyah giyinseydim yerine başka bişi bulman daha güzel olur anlam bütünlüğü yok gibi

0|0
    0|0
    • Hayır, anlamlı her sözcüğü. Ben sadece bir şarkı yazmak için yazmadım. Ben hislerimi ve yaşadıklarımı yazdım.

Sürekli olarak beni baştan ayağa değiştirmek isteyen birine duyduğum sonsuz hissiyatı kaleme aldım. :)

• güzelmiş :) bende arasıra yazıyom bişiler ama benimki şarkı sözü gibi değil farklı bir tarz link istersen bir bak :D

• sesin güzelmiş bacım

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• olmamış. umarım daha iyilerini yaparsın. bu daha başlangıç tabii. sözlerde anlam yok. bir iki de güzel bir şey yazayım diyorum ama bulamadım. yazdıklarım hevesini kırmasın. daha iyisini yapmak için uğraş.

0|0
    0|0
    • Sözler'de anlam yok mu? Şaka yapıyor olmalısın. Benzer şeyler yaşamamış ve benzer şekillerde hissetmemiş olduğumuz için sana sözlerin anlamsız gelmiş olması, anlamsız bir şarkı olduğunu anlamına gelmiyor.

Sevdiği için değişimi göze alan ve çocukluğu geride bırakıp yaşamın karanlık tarafı ile yüzleşen herkes bunu anlayacaktır. Bye.

• illa olumlu şeyler mi söylemek zorundayız. beğenmedim ben.

Yükleniyor...