Sizce aşk itirafı yapmak karşı tarafın sizden uzaklaşmasını sağlar mı?

bir kız sizden hoşlanıyo ve tüm cesaretiyle sizin yanınıza geldi ve sizden hoşlandığınızı söyledi siz o anda ne derdiniz ve sizce böyle davranmak her zaman için doğru müdür

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• 3 aydır bir kızla aynı yerde staj yapıyorum cocukluk arkası olan biri oda kız onla tanıstırdı onla konustum hiç benden sana nasıl bahsetti filan dedi öyle iyimissin filan dedi dedi tamamı acıl dedi gec olmadan dedim ya beni arkadas gibi görüyosa olsun dedi .

utangacımda neyse öyle böle acldım ben seni dedi tandıgım günden beri arkadas bildim güvendim herşeyimi anlattım dedi bende stajı bırakıp gidiyodum agladı gitme dedi ihtiyacım var dedi güvenmiş bana unuturum dedi uunutruz dedi falan filan işde . degerliymisim onun gözünde beni kaybetmek istemiyomuşşş. ne anlarsan artık bundan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• doğru değil. eğer kızı tanıyorsam ve karakterinin sağlam olduğunu düşünüyorsam bunu açıklamasında bir art niyet aramam. ama karakterini sağlam görmüyorsam art niyeti bırak bir kenara, zaten ne olduğunu biliyorsundur. haaa eğer tanımadığım biri teklif ederse biraz mesafeli yaklaşırım. önce nasıl biri olduğunu anlamaya çalışırım.

0|0
    0|0
    • ya bı çocukla bakışıyoruz ben ona itiraf etsem duygularımı sizce olumlu mu olur olumsuz mu

• yani her erkeğin aynı olacağını düşünmek saflık olur tabii. hoşlandığın erkek nasıl biri züppemi yoksa ağırbaşlımı

• aslında ben onun bu konudakı düşüncesini öğrendim nasıl mı fake hesap açtım onla konuştum laf ı bu konulara getrdım dedim ki bı kız gelse sana aşk itirafı yapsa ne derdin o da dedi kı cesaretinden dolayı arkadas olurum ve saygı duyarım dedi arkadaş olup onu tanımaya çalışırım bir anda bı kışıden hoşlanamazsın zaten dedi

• Tebrik ederim düşünürüm, olumluysam geri dönüş yaparım, değilsemde gururunu incitmeden nezaket kuralları çerçevesinde kırmadan reddederim

0|0
    0|0
  • Teşekkür Ederim :)

0|0
    0|0
  • niye uzaklaşmasını sağlasın, yakınlaşmasını sağlar

0|0
    0|0
  • Eger hayatimda baska biri yoksa bende hoslanmissam sans verirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence acilma..yani tamam insan bi.müdeten sonra dayanamiyo ama erkegin ozaman ellerine ipleri veriyorsun ve haliyle götü kalkiyo :/ ama velakin bayadir tanisiyorsaniz ve iyi anlasiyorsaniz ozaman.bir sakincasi yok tabi :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...