Siz olsanız hakkımda ne düşünürdünüz?

hoşlandığım çocuk var ama o bilmiyor.aynı sınıftayız. onun gitmek istediği bir film vardı.ve desemki canım sıkıldı başka kimsede yok.bugün sinemaya gidelim mi hakkımda ne düşünür?

Güncellemeler:
zaten 1.5 yıldır hoşlanıyorum ama o dengesiz.bugün çok iyi konuşsak ertessi gün sanki beni tanımıyo.ama seviyorum kahretsinki.ilgilenmeme kararı almıştım.ama o iki gün önce bana bakıyodu noldu dedim hiç dedi.3 kere baktı uzun uzun buna sinirlendiğimi anlayınca da gülüyo.

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• girişi sinema ile yapma

0|0
    0|0
  • Gitmek istediğim bir filme birisi gitmeyi teklif ettiğinde etkilenirim.ama ben film manyagiyim

0|0
    0|0
  • sinemada sevişmek istediğini düşünebilir :p şaka, onunla güzel vakit geçirmek, paylaşmak istediğini anlar

0|0
    0|0
  • aa bak söle ki böle bir film var çok izlemek istiyom beraber sinemaya gidelim mi de haha üstün zekam yaa :D

0|0
    0|0
  • bişey düşünmez diyenlere inanma. ben saf değilim en azından :) ... empati kur.. eğer sen erkek olsaydın ne düşünürdün...

0|0
    0|0
  • kaşar kızlar statüsüne koymucanı garanti ederim acsxgt

0|0
    0|0
  • Bosuna ugrasma o cocugun sana bir hayri olmaz ciddiye almiyor seni

0|0
    0|0
    • acı ve net gerçek bu değil mi :(

• Evet tecrubelerime dayanarak soyledim kimbilir seni hak edecek sana deger verecek ne erkekler vardir...

• dengesiz davranıyor ben mesaj atmazsam atmıyo hep ben yaparsam karşılık veriyo

• bu kız bana vurgun der valla

0|0
    0|0
  • nemi düşünür senin hoslandıgını beyni varsa %99 anlaması lazım

0|0
    0|0
  • normal der ne dicek kötü bişe düşünmez arkadaşça ama arasına biraz aşk ta katar mı acaba der yani

0|0
    0|0
  • hmm lise den mi üniversiteden mi

0|0
    0|0
  • beraber sinemaya gitmek istediğini düşünür.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• niyetinin film izlemek olmadığını düşünür.

0|0
    0|0
  • çok güzel olur bence. bravo sana, hoşlandığını açıkça söylemeden belli etmenin, erkeği gaza getirmenin güzel bir yolu. aferin.

0|0
    0|0
  • kötü şeyler düşünmez sanırsam. düşünürsede kendi karaktersizliği.

0|0
    0|0
  • canım sıkıldı,başka kimsede yok kısmını atarsan daha güzel bir cümle kurmuş olursun

0|0
    0|0
  • filmle baslama önce konus bir belli edicek hafiften davran olumlu olursa geri çekil onu bekle

0|0
    0|0
Yükleniyor...