Banaa birisi şu ''bulunmaz hint kumaşı'' kafasını anlatır mı ?

erkeklerin klasik cümlelerinden birisidir ''çoğu kız kendisini bilinmez hint kumaşı sanıyor '' diye..

ezik mi olalım ? her kız bence kendi içinde bir havası olmalı , kimisinin zekası kimisinin güzelliği. herkes kendisini özel hissediyor ve evet herkes bulunmaz hint kumaşı o insandan bir daha yok çünkü.

erkekler siz ondan bundan yakınacağınıza , her kızda gönül eğlendireceğinize tek bir kızı farklı hissettirin. bırakın kızlar kendilerini bulunmaz hint kumaşı hissettiniz. sırf size kız pas vermiyor diye kızlara belirli damgalar vurmayı bırakın.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• bu pisikolojiyı sana yaşatana lanet olsun

ya arkadaşlar şu kızlara böyle tripler atmayın üzmeyin kızları ya laf sokarsınız ya da iltifat dıye off yavrum dersınız

ya illa bayanın sıze karşılık vermesı gerekmıyor karşıdan gelen bır bayan sacı cok guzelse sadece saçının ona cok yakıştıgını söyleyın yolunuza devam edin ya da gözlerı guzelse umarım gözleriniz kadar guzel ve pırıltılı bır gun gecırırsınız deyın kıbarca ve uzaklasın illa kollarınıza atılması gerekmıyor en azından o bayanın yuzunde bır gulumseme oluşsun gune guzel başlasın hemde erkekler hakkındakı ön yargılarından kurtulmuş olsunlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kimse kimseyi sevmek veya hoşlanmak zorunda değil. ama saygı çerçevesinde hislerini ifade eden bir kişiye de aynı saygı çerçevesinde cevap verilmesi gerekir. bu üslubu sadece reddedildiği için bir erkeğin kullanması yanlış olduğu gibi, kendisine olan ilgiyi duyduğunda karşısındaki erkeği küçük gören kadınlar da var. bu ikisine karşıyız...

0|0
    0|0
  • özür dileriz hemen bırakıyoruz

0|0
    0|0
  • eskekler de neden her kızla gönül eğlendiriyor bunu hiç düşündünmü gizli ergen?bak sana bu konuda verilmesi gereken pek çok cevaptan sadece bir tanesini söylicem.anlaya bileceğini düşünüyorum.çünküüüü herkezin bir alternatifi vardır'ın kitlesel cevaıbıdır bu.düşünüyorum ama inşallah anlamışsındır.

0|0
    0|0
  • Pardon abla.Bi daha olmaz.

0|1
    0|0
  • Haklısın :)

0|0
    0|0
  • söz konusu canlının kendini evrende tek eşi benzeri nadir bulunan bir madde sanması

0|0
    0|0
  • o kadar derin düşünmüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O bulunmaz hint kumaşı ' benım işte.

İtiraf ediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...