GittiGidiyor.com hakkında neler düşünüyorsunuz?

GittiGidiyor.com nasıl bir site sizce? Hiç alışveriş yaptınız mı? ya da Destek Hattı ile yazıştınız mı? Genel olarak neler düşünüyorsunuz ?

0|0
117

En İyi Kız Görüşü

• Çok sahte ürün satan üye var. Ama kaliteli satıcılar da var. Çok alışverişim oldu. Destek hattı, alıcıya yardımcı oluyor.

0|0
    0|0
    • artık sahte ürünümüz yok tatlım tamamen yasaklandı

• zeytin, orda çalışıyorsun galiba ama her sahte ürünü anlamak imkansız. mesela bu sahte, mac'in böyle bir ürünü yok.üstelik bunun gibi çokça var. şipşak buldum, sen düşün. link

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• bence gitti gidiyor fiyatları pahalı internetten alışveriş yapmak için yeterince cazip değil

0|0
    0|0
  • bugun sepete 1.000 lira civarında elektronik ürün koydum. Almakla almamak arasında kaldım. Orjinalmıdır değilmidir çekincelerim var.

0|0
    0|0
  • çok alışveriş yaptım güvenilir bir site her günde bakıyorum bu aralar çok ilgimi çekiyor :))

1|0
    0|0
  • Sakatmış diyolaaa

0|0
    0|0
  • gayette güzel gidiyor acıkcası...

0|0
    0|0
  • Alışveriş yaptım ve hiç sorun yaşamadım.

0|0
    0|0
  • alışveriş yapmadım oradan hiç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• evet ayrı ayrı toplamda 1500 tl lik şey sattim ve 800 tl lik alışveriş yaptım hepsi sorunsuz ve güvenliydi.

0|0
    0|0
  • Alışveriş yaptım güvenilir bir site oldugunu düşünüyorum ayrıca ulaşımındada gecikme olmuyor en buyuk güzelliğie ürün geldiğinde istemediğin senn seçmediğin bir ürn yada her hangibir sorun oldugunda 3 gün içinde onaylama die bişi war onu onylıyorsun onaylamazsan ve bir şikayet yada istekte bulunmazsan üç gün sonucunda bişi yapmadıysanda onaylamış sayılıyorsun.bu açıdan gayet iyi yani o üç günde değştrme yada eksik olan ne ise onu yapma hakkına sahip oluyorsun.

0|0
    0|0
  • Ben iki kez alışveriş yaptım . Ayakkabı aldım . Hiç bir sorun olmadı. Bir şey alıcaksan satıcının daha önceki satışlarındaki yorumları oku derim ama :)

0|0
    0|0
  • Güzel site son gaz devam :)

0|0
    0|0
  • hayirdir orada mi calisiyorsun/calisacaksin?

0|0
    0|0
  • bazı satıcılar 1 ayda yolluyor 15 gun dedıklerı halde.bazı satıcılar ıse gununde yolluyor.genel bakış açım allah uzak tutsun

0|0
    0|0
  • olumlu..japon style cicikler almistim cok saane

0|0
    0|0
  • hiç alışveriş yapmadım güvenemiyorum şahsen

0|0
    0|0
  • Sakat

0|0
    1|0
  • siteye güvenim çok alışverişlerimde hiç sıkıntı yaşamadım destek hattı güvenilir bence

0|1
    0|0
Yükleniyor...