GittiGidiyor.com hakkında neler düşünüyorsunuz?

GittiGidiyor.com nasıl bir site sizce? Hiç alışveriş yaptınız mı? ya da Destek Hattı ile yazıştınız mı? Genel olarak neler düşünüyorsunuz ?

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Çok sahte ürün satan üye var. Ama kaliteli satıcılar da var. Çok alışverişim oldu. Destek hattı, alıcıya yardımcı oluyor.

0|0
    0|0
    • artık sahte ürünümüz yok tatlım tamamen yasaklandı

• zeytin, orda çalışıyorsun galiba ama her sahte ürünü anlamak imkansız. mesela bu sahte, mac'in böyle bir ürünü yok.üstelik bunun gibi çokça var. şipşak buldum, sen düşün. link

Erkekler Ne Diyor 7

• bence gitti gidiyor fiyatları pahalı internetten alışveriş yapmak için yeterince cazip değil

0|0
    0|0
  • bugun sepete 1.000 lira civarında elektronik ürün koydum. Almakla almamak arasında kaldım. Orjinalmıdır değilmidir çekincelerim var.

0|0
    0|0
  • çok alışveriş yaptım güvenilir bir site her günde bakıyorum bu aralar çok ilgimi çekiyor :))

1|0
    0|0
  • Sakatmış diyolaaa

0|0
    0|0
  • gayette güzel gidiyor acıkcası...

0|0
    0|0
  • Alışveriş yaptım ve hiç sorun yaşamadım.

0|0
    0|0
  • alışveriş yapmadım oradan hiç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• evet ayrı ayrı toplamda 1500 tl lik şey sattim ve 800 tl lik alışveriş yaptım hepsi sorunsuz ve güvenliydi.

0|0
    0|0
  • Alışveriş yaptım güvenilir bir site oldugunu düşünüyorum ayrıca ulaşımındada gecikme olmuyor en buyuk güzelliğie ürün geldiğinde istemediğin senn seçmediğin bir ürn yada her hangibir sorun oldugunda 3 gün içinde onaylama die bişi war onu onylıyorsun onaylamazsan ve bir şikayet yada istekte bulunmazsan üç gün sonucunda bişi yapmadıysanda onaylamış sayılıyorsun.bu açıdan gayet iyi yani o üç günde değştrme yada eksik olan ne ise onu yapma hakkına sahip oluyorsun.

0|0
    0|0
  • Ben iki kez alışveriş yaptım . Ayakkabı aldım . Hiç bir sorun olmadı. Bir şey alıcaksan satıcının daha önceki satışlarındaki yorumları oku derim ama :)

0|0
    0|0
  • Güzel site son gaz devam :)

0|0
    0|0
  • hayirdir orada mi calisiyorsun/calisacaksin?

0|0
    0|0
  • bazı satıcılar 1 ayda yolluyor 15 gun dedıklerı halde.bazı satıcılar ıse gununde yolluyor.genel bakış açım allah uzak tutsun

0|0
    0|0
  • olumlu..japon style cicikler almistim cok saane

0|0
    0|0
  • hiç alışveriş yapmadım güvenemiyorum şahsen

0|0
    0|0
  • Sakat

0|0
    1|0
  • siteye güvenim çok alışverişlerimde hiç sıkıntı yaşamadım destek hattı güvenilir bence

0|1
    0|0
Yükleniyor...