İlginç bir projem var

Proje:Uberpeople(Üstinsanlar)

Açıklama:Projeden önce genel olarak insan ve hayat ile ilgili yorumumla başlamak isterim

Bence insan eksik bir varlık kusurları var , insan doğadan ayrılabilmiş bir varlık değil , insan nietzschenin dediği gibi "en acımasız hayvan" kurduğu ve ismine "hayat" dediği sistem ise doğanın ta kendisi ve doğa demek mücadele demek , savaş demek , vahşet demek..

Dünyada neler olduğunu bir çoğumuz biliyor acıları vahşetleri , zulmü..

Testerenin "evet ben rahatsızım , beni içten içe yiyen bu hastalıktan rahatsızım başkalarının acılarını umursamayanlardan rahatsızım , ellerindekinin kıymetni bilmeyenlerden rahatsızım hepsinden rahatsızım" sözü bence mantıklı bir söz ve yaptığı işkencelerde genel anlamda doğru ve olması gereken türden.

Özetle zarar veren ve acımasız olanlar ancak acı çektiklerinde evcilleşebilirler dinlerde temel olarak bu etkiyi yapar(konum din değil)

İnsanların ne olduğunu anlamak için dünyadaki kötülüğe bakmak yeterlidir acılara vahşetlere vs Ben kötü ve acımasız olan kişilere "insan" adını veriyorum.Ve zararsız,masum,iyi,erdemli kişilere ise "üstinsan potansiyeli olan kişiler" diyorum.Üstinsan kuralları adını verdiğim kurallara uyanlara ise üstinsan diyorum

Az çok insan kavramını anlamışsınızdır ve çevrenizdede görmüşsünüzdür zorbalar,tecavüzcüler vs.

Üstinsanlar projemin amacı ise tüm "üstinsan"ların bir devlet kurması ve bu devlet ile "üstinsan sistemi" adlı din,milliyetçilik,ırkçılık gibi insanları birbirine düşman eden ideolojileri silen, "insan"ların sömürüldüğü "üstinsan"ların ise huzur,barış ve mutluluk içinde yaşadığı suçun neredeyse olmadığı bir dünya kurmak

Yazımın gelecekteki fikirlerime oranla eksik olduğuna eminim bu sadece taslağı

Güncellemeler:
Bunu bir forumdan aldım gerçekten ilginç , bu proje hakkında ne düşünüyorsunuz
Cevaplayacak kimse yok mu

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu imkansız ! ve çok komik Üstinsanlar projemin amacı ise tüm "üstinsan"ların bir devlet kurması ve bu devlet ile "üstinsan sistemi" adlı din,milliyetçilik,ırkçılık gibi insanları birbirine düşman eden ideolojileri silen, "insan"ların sömürüldüğü "üstinsan"ların ise huzur,barış ve mutluluk içinde yaşadığı suçun neredeyse olmadığı bir dünya kurmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...