Arkadaslar bir bakar mısıınn lütfen

Arkadaslar simdi ben üst bacak yani diz üstünü inceltmek için yöntem arıyorum. Bu yöntemler nelerdir? Ayrıca kondisyon bisikleti kullanımına baslıcam kas yapar diyorlar doğru mu veya ne yaaprsam sadece eritip kas oluşumunu engellerim.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• yürüyüş yapacaksın tempolu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• eğer kastın baldırsa bişey olmuyor çünkü 1 senedir mtb sürüyorum baldırlarda değişiklik yok ama diz kapağı çevresinde deli kas yaptım roberto carlosun bacaklarına döndü benimkiler bir de diz altında etli olan kısımda kas oluyor ama baldırlar aynen devam

0|0
    0|0
  • En son bu konu hakkında soru soran kızla çıkmaya başlamaştık :) Belki sen osundur. Oysan senin böyle şeylerle uğraşmana gerek yok sen süper bir kadınsın. Değilsenn aletli pilatese başla 3 ayda istediğin bacak yapısına rahatlıkla kavuşursun.

0|0
    0|0
  • İnceltme bence.

0|0
    0|0
  • şimdi bunu kendi başınıza çalışırsanız istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz.. çünkü belirli limiti vardır bir limit incelme içindir onun üstü ise kas içindir... o yüzden bir spor hocasından program almanızı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • kas olursa incelr zaten :D sıkılaşması yağ eritip kas yapması demek olmuyomu yoksa bizmi yanlış biliyoruz.kadında zaten ne kas yapıpta öyle kalınlaşma falan zor olur

0|0
    0|0
  • sporapp.com a ücretsiz üye olup eğitmenlere ve diğer spor yapanlara bunu sorabilirsin. daha düzgün yanıtlar alırsın

0|0
    0|0
  • kemerle dene

0|0
    0|0
  • kondisyon bisikleti hiç bir işe yaramaz güzde 1 saat tempolu bir şekilde bisiklet sür 1 ayda gözle görülür bir fark görürsün

0|0
    0|0
  • Google'a "Leg raises" yaz bak videolarına falan işe yarar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sadece inceltme olmaz illaki sıkılaşma da olur

0|0
    0|0
  • Yağ değilse erimez

0|0
    0|0