Dünyada kendi konuşmasını mahkeme kararıyla yasaklatmış tek başbakan kimdir ?

evet tayyip erdoğan 1 başbakan 2 erdoğan başlıklı videoda ki konuşmasını mahkeme kararıyla yasaklattı ama hala bazı sıtelerde bulunuyor ve sureklı sılınıyor siz ne düşünüyorsunuz bu video hakkında lütfen başka şeylerın tartışması yapılmasın konuşmalar tayyip erdoğanın kendi ağzından kendı söylediğini yalanlayan konuşmalar bu konu hakkında yorum yapılırsa sevınırım gizli yorumları kapatıyorum çünkü kendisini gizleyerek saçma sapan yorum yapanlar rahatsız edıyor beni

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• ne düşünecem kardeşim 10 yıldır anlatıyoruz tehlikeden bahsediyoruz ama bu a...na çaktığımın çocukları halen inatla g..t kılı olabilmek için yarışıyorlar..bunların karıları karizmatik diye oy veriyorlar...bide bunu açık açık söylüyorlar..öbür boynuzlularda avratlarını ona hediye edecekler .. gavvat oğlu gavatşlar.. bak akşam akşam beni zorla küfür ettirdin serefsizin evlatlarına günahı senin boynuna..

1|2
    1|0
    • valla küfürün adına günah diyorlar gelde sövme işte kardeş adamın yalanları ortada kendı kendını yalanlayan bır başbakan buna ragmen hala savunuyorlar

• :) BİR TÜRLÜ ÇÖZEMEDİM KİM OLDUĞUMU NE KADAR UĞRAŞSAM DA yazmış profılınde bak sana kim olduğunu çözdürdük sayemizdeg*tkılıyım dedin kendini çözdün teşekkür borçlusun bize :)

Kızlar Ne Diyor 1

• video hemen hemen her site de var ama mahkeme kararı ile yasaklanmasıyla ilgili bir sonuç yok.. kaynak verir misin merak ettim?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...