Herhangi bir spor dalıyla uğraştınız mı ?

Üniversite hayatınızda veya şimdi herhangi bir spor dalıyla prof. veya amatör uğraştınız mı uğraştıysanız aklınızdan çıkmayan bir anı ?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• lisedeyken patenle buz pateniyle kayakla uğraştım bunlar prof. amatör olarak yamaç paraşütü yaptım. üni de de boksa başlamıştım ilk sıralar cüsse olarak benden küçük birinden (ama prof. :D) yediğim dayağı unutmam hafife aldım bir araba dayak yedim. bir de buz pateni yaparken liseli aklıyla kızın birine şekil yapıcam diye artislik yapıyorum görmeniz lazım ama atlamalar zıplamalar dönmeler herkes hayranlıkla seyrediyor tabi kızda patenin ucunda tırtık olur o tırtık buzun lokal olarak eridiği bir yerden geçerken tamda artislik bir hareket yapacakken takıldı. yere öyle bir çakılmışım ki başımda yıldızları kovalayan kuşları gördüm. 40 dk da yaptığım karizmayı 10 saniyede üstünde kaydığım buz gibi çizik çizik ettim. dirseğimin çatladığına mı yanayım kolumu kapatamadığıma mı yoksa çizilen karizmaya mı bilemedim.

1|0
    0|0
  • amatör bisikletçiyim 5-6 kişilik arlkadaş grubumla altımda bisiklet ile ankaranın tozunu attırırız yollar bize hasta eymir dinlence yerimiz hacı :D

1|0
    0|0
  • futbol prof aklimdan çikmayan türkiyede bir takima imzalicaktim olmadi artik 1 yildir vücut gelistirme

1|0
    0|0
  • Evet

Vucut geliştirme ve halk oyunları.

1|0
    0|0
  • 2ci kademe scuba diver,Serbest dalış yapıyorum.Bunun dışında biraz bisiklet var.Yazları kanomla takılırm.

1|0
    0|0
  • Futbol .

1|0
    0|0
  • Masa tenisi

1|0
    0|0
  • Lisede hentbol ve futbol

1|0
    0|0
  • evet kalecilikle uğraştım 2011 de amatör kulüpte :) gerçi 6 yaşımdan beri hep kalecilik yaptım okul takımlarımda hep as oynadım :)) 2011dede kulüp tecrübem oldu

1|0
    0|0
  • Bilardo oynadım bir süre. Son sayıda kaybettiğim oyunları unutamıyorum.

1|0
    0|0
  • Bir spor dalımı yapmadığım spor kalmadı :)

1|0
    0|0
  • her zaman futbol ilk tercihtir

1|0
    0|0
  • Muay thai ile ugrastim amator cok yorucuydu asiri derece

1|0
    0|0
  • evet kalecilikle uğraştım 2011 de amatör kulüpte :) gerçi 6 yaşımdan beri hep kalecilik yaptım okul takımlarımda hep as oynadım :)) 2011dede kulüp tecrübem oldu

0|0
    0|0
  • Spor salonuna falan gitmiyordum kendim çalışırdım eskiden sonra sigra girince hayatıma bıraktım sporu. Ama bu aralar gitmeyi düşünüyorum bir spor salonuna. Biraz vücuda yatırım yapmalıyım gibi geliyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kulüpte oynamışlığım var aidatımı getirmedim diye antrenör beni gelme bir daha diyerek postaladığı günü ne unutacağım ne de annemle babama unutturacağım

1|0
    0|0
    • ayy. hentbolda muratpaşanın alt yapısına almaya çalışmışlardı beni. Annem babam yollamadı napcan bu yaşta başka şehirde diye. Her aklıma geldiğinde bende onlara hatırlatıyorum :(

• uğraştım bol bol eşofmanlarımın arkası yırtılırdı ne görüntü ama çiçekli böcekli

1|0
    0|0
Yükleniyor...