Diyet yapacağım fakat nasıl ayarlamalıyım...

spora zaman ayırmak isterdim fakat üniversite sınavı dolayısıyla bu sene zamanı olmadığını düşünüyorum. okul ile evim arası yarım saat giderken ve gelirken mümkün oldukça hızlı, tempolu yürümeye çalışıyorum. dershane ile evim arası da yarım saat.. sabahları geç kaldığımda arabaya biniyorum o kadar. sorun şu ki düzenli bir yemek saatim yok.. nasıl düzenleyeceğimi, ayarlayacağımı bilmiyorum.. bir günüm düzgün geçse diğer gün farkında olmadan ölçüyü kaçırıyorum... yardım edebilirseniz sevinirim

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• diette uygulanmaı gereken bir kural. günde 3 öğün yemeyeceksin. 5-6 öğün yapacaksın, ama doyuncaya kadar yeme. atıştırıp kalk. spora devam. gör, tavada eriyen yaplar gibi vücudunda yağlar eriyecek. e tabi ağır kalorili yağlı şekerli şeylerden uzak durmak şartıyla

0|0
    0|0
    • duruyorum zaten. şekerli şeyler yok hayatımda artk.. benim sorunum şu ki mesela bazen ders saatlerim değişiyor ve hoopp yemek düzeni bozuluveriyor.

• ben teşekkür ederim :)

iradesine sahip olanlar kolay zayıflar. herşey beyinde bitiyor dedikleri olay bu :)

• orasını biliyorum fakat önemli olan iradenin güçlü olması :)

Erkekler Ne Diyor 2

• :) aklında bitirmelisin olayı kardeşim yoksa yemesende kilo yapar sana

0|0
    0|0
  • Kac kilosun biyun kac

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...