Benim Yerimde olsaydınız Ne düşünürdünüz ?

Bugün benim yaşlarım da bir genç adamın 3 yaşındaki çocuğuyla kar topu oynayışı beni o kadar çok duygulandırdı ki. Bir kendime baktım bir de onlara. Adam ile yaşıtım ama gel gör ki aramızda dağlar kadar fark var. Benim Bir türlü cesaret edemediğim evlilik düşüncesini adam 22 yaşında gerçekleştirmiş. ve şimdi oğluyla kar topu oynuyor. Ben ise 29 da evleneyim diyorum ve ha bire erteliyorum. 5 yıl sonra evlensem diye düşündüm ve benim oğlum 6 yaşına geldiğinde bugün gördüğüm yaşıtımın oğlu 14 yaşlarında olacak. sonuç şu ki Birey ile çocuk arasında yaş farkının olmaması çok önemli daha iyi iletişim kurabiliriz bir babadan çok arkadaş olarak davranabilmeli. Sizlerin fikirleri neler arkdaşlar. cevablarınız için teşekkür ederim

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• neden böyle düşünüyorsun ki senin için hayırlı zaman ne zaman ise o zaman olsun bence

ben kendime dönüp düşünüyorum da mesela bir kaç yıl önce sevgilim biraz daha üzerime gelseydi belki de onunla evlenicektim erkenden ve sonra bu adam beni kandırdı aldattı her neyse işte şimdi diyorum ki ALLAHIM iyi ki evlenmemişim onunla diyorum

belki de hayatım da daha iyi bir erkek olucak onu bekliyorumdur

yani velhasıl kelam işte geç olsun ama güç olmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya evleneyim desen de olmaz ki hemen öyle zamanla daha doğru karalar verirsin

0|0
    0|0
  • evlen gitsin neyi bekliyon ki

0|0
    0|0
    • zor ya o sorumluluğun altına girmek istemiyorum

• Zaten Sevdik bu hale geldik. Sonunda ayrılınca insan aşka da sevgiye de evliliğe de düşman kesiliyor.

• hayırlısı ya

Erkekler Ne Diyor 1

• zaman zaman bu tarz düşünceler bana da geliyor..bir zaman sonra azalıyor,alışıyorsun belki kabulleniyorsun..32 oldum neredeyse...

0|0
    0|0
    • aynen kardeşim zamanla görmezden gelip kabullenmek lazım

Yükleniyor...