Sorulara eskisi gibi neden çok yorum gelmiyor , bakarmısınız şu soruma artık :)

Birisi var Dersanede aynı sınıftayız bana bakışlarının degisik oldugunu farkettim yanındada amca kızı var bunun 2 side çok bakıyordu bunlar 2 haftadir küsler sebebi benmiyim bilmiyorum hala bakısıyoruz fakat kız kendini çok ağırdan satıyor hiç muhabbetim yok sadece bakısıyoruz çok utangaç bir kız hiç bir erkekle konusmuyor ayrıca kapalı kız okuldada erkek yoktur sanırım utanıyor biraz nasıl yaklasmalıyım bu kıza sınıfta cok zor akrabaları var nasıl yaklasayım numarasını alsam birinden ?

0|0
20

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadaş gibi yaklaş ilk önce dersane ortamı olduğundan öylesine bir kişiye soru sorar gibi bir şey sor mesela "şu hoca test yapçakmıymış dersten sonra biliyormusun?" tarzlarında. bir kaç kere konuşmuşluğunuz olursa gerisi gelir zaten akrabalarına dikkat et tabi de yinede nolucak ki konuşsan bir şey demezler herhalde

0|0
    0|0
    • Bunun bir akrabasıvar sınıfta düşman g*tüne sınıfta hocaya resmen tayip i savundu :D kızın numarasını filanmı alsam

• soru sor bence dikkat çekmeden muhabbet et

0|0
    0|0
    • Çok utangaç kız hemen gözünü kaçırıyor muhabbet edemiyorum numarasınımı alsam birinden

• uzun süre konuş konu aç ben genelde kısa cevaplar veririm konuştur onu sonra görünce selam ver muhabbeti ilerletince de ona bişey ısmarlamayı teklif et

• öyle yapmayı düşünüyorum arkadaşlarından numarasını alıyım en iyisi :) teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...