Toplu taşımalarda başınıza gelen ilginç şeyler nelerdir ?

Soru açık ve net dolmuş otobus vb taşıtlarda yanınıza oturan veya ayakta yanınızda bulunan insanlarla yasadıgınız ılgınc unutmadgınız seyelr var mı?

Güncellemeler:
Muhabbet etmek isteyen oldumu hiç tanımadıgınız kişiler sizinle

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş tam benlik soru

Yıllarca kullanırım başıma gelmedik kalmadı

Sene 2010. Cinnah'tan Keçiören'e gidiyorum 188 numaralı EGO otobüsüyle..

Yanıma Ulus'ta o pavyonların olduğu duraktan bir velet bindi.. İspirto gibi kokuyordu velet

Muhabbet aynen şöyle başlıyor; selam sabah yok

Belli ki göbelin kafa kıyak..

Hatta en korktuğum ve tiksindiğim şey varsa bir sarhoşla yolculuk etmektir

Anyne şöyle dedi;

Bilader , sen hiç karıya gittin mi demesin mi

Vay deyyus oğlu deyyus

Alnımda p**evenk mi yazıyor ki selamsız sabahsız bunu diyorsun yavşak adam

Yok kardeş dedim niye sordun dedim

Keçiören'de yer arıyorum ondan dedi

Yazıklar olsun dedim içimden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sabah trenin icinde basamaklarin önünde dikilirken

dengemi kaybettim tren saga dogru hareket yaparken bende gidiyordum nerdeyse

önümdeki bosluga düsecektim ama

arkamdan bir beyefendi ceketimin sapkasin tuttu geri cekti :D

0|0
    0|0
  • evim her yere yakın ve de yürümeyi çok seven biri olarak otobüse pek binmiyorum

0|0
    0|0
  • Izmirden istanbula dönerken muavin telefon numarasını kağırda yazıp vermişti

0|0
    0|0
  • soruna 5*

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• öncedn madde bağımlsydım antalya amatem e yatacaktım. bir gün sonra yatış yapacaklardı. hastanenin önünde ibenn biri kanıma girdi sonra bir yer ismi verdi. akşam akrabalrda kalcaktım. bir hava alayım diye çıktım i*nenin söyldgi semtin otbüsüne bindim ve şoförden rica ettim beni o semtte indirmesini. çünkü hiç bilmiorum antalyayı. otobüs en son o semttn geciomş. semte yaklaşırken otbste kimse kalmdı. bir ben vardım. şoför napcn orda ... mı alcan dedi. bende evet dedim. nerden alcanı biliomusun dedi. hayır dedim. sonra beni indirecegi yere kadar hiç konuşmadı. durdu bir yerde burda in dedi ardından şu yoldan düz git sola sap orada gave var oraya git ordan al dedi. dediği yere gittim. gittiğim yerde dallas gibi yermiş amk ne bileym ben. oradakiler terso konuşmaya başlayınca bende erkekliğe b-k sürdürmedim. sonra gece saat 3 te polis eskorduyla o semtten çıkabildim. g-tü zor kurdardım yani. şimdi o şofürü arıyom bulursam yaptığı iyiliği yanına bırakmıcam pzvngin

0|0
    0|0
  • 20 dakika boyunca kızın göğüslerini koluma sürttürmesinin ardından telefonunun çalması ve gelen aramaya otobüsteyim aşkım demesi.. kızın sevgilisine acıdım lan .

0|0
    0|0
  • Karının biri geldi yanıma oturdu.Bu 5 dakika sonra uyumaya başladı.

Bide kafasını benim omuzuma koydu.Bi şeyde diyemedim karıya :D .

20-24 arası bir yaşa sahipti.Ondan sonra benim ineceğim durağa geldik

bende yavaştan kalktım oda uyandı özür diledi bende bir şey demedim

bastım gittim

0|0
    0|0
  • kızın teki takmış kulaklığı müzik dinliyor ama ses dışarıya geliyo kulaklığa değil hiç farkında değil tabi olayın birde yabancı müzik kafasını falan sallıyo herkes bakıp gülmüştü, kapalı bir arkadaş olunca biraz daha dikkat çekmişti.

0|0
    0|0
  • Bir keresinde 200 kiloluk teyze kalçalarını dayamıştı adım atacak yer yoktu yan dönene kadar canım çıktı

0|0
    0|0
  • tramvayda eminönü nden tramvaya bindim ama balık istifi gibi kalabalık kımıldayacak yer yok,birden bir el aletime dokundu umursamadım kalabalık kazara olmuştur diye,sonra ovuşturmaya sıkmaya başladı tamam dedim bu kız aranıyo dedim bari tipini göreyim dedim aşağıya baktım boyum 195 cm.bide ne göreyim etrafım her tarafım erkek kim olduğunu anlamakta imkansız full kalabalık ilk durakta kendimi dışarı attım meğer bana sulanan i*neymiş.

0|0
    0|0
  • Fortcu bir amca vardı. İnicem bahanesiyle bütün otobüse dayadı geçti

0|0
    0|0
  • yanımdayken biri osurmuştu :/ ulan yolculuk boyu onu koklamıştım,halan burnumda kokusu :( o ne biçim bişeydi ya

0|0
    0|0
  • "Arkaya ilerleyelim gençler."

Her sabah duymaktan hafızama kazınmış durumda.

0|0
    0|0
  • kız oturdu yanıma kalktım kızın yanından :D

0|0
    0|0
  • Lisenin ilk yıllarındayken converse baya meşhur olmuştu.

2007-2008 yanlış hatırlamıyorsam otobüs öğrenci kaynıyor.

hepsinin ayağında converse. Veyyyyyy şu kızın conversine bak

dediğimde bütün malolar ayaklarına bakmıştı hiç unutmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...