Kolay kolay sinirlenir misiniz ? Fevri davranışlarınız var mıdır ?Bu davranışlarınızın size zararı nedır ?

Fevri davranıslarınızın sıze getırdıgı eksıler nelerdır ya da pozıtıf olmanızın sıze getırdıgı artılar nelerdır ?

0|0
12|27

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece bana el şakası yapılınca, bir de, haksızlığa uğradığımı düşündüğümde sinirden kudururum.

Tikim yok, ama el şakasını sevmiyorum.

Bunun dışında, sakinimdir. Kolay kolay sinirlenmem.

Çünkü öfke, hem kalbe zarar, hem de, öfkeyle kalkan, zararla hamsi... :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Kolay sinirlenirim eskiden fevri davranırdım bunu kontrol edebiliyorum şimdi. Fevri olmak genelde hataya taşır. Fevri olmazsan kaybetmezsin kazanamayabilirsin de. Fevri olmamak akıl işidir yorucudur esasen. Önce frenlenip sonra mevcut durumu avantaja çevirmek için etraflıca düşünmeniz gerekir.

1|0
    0|0
    • Ama yerı gelıyor akıl bastan gıdıyor ve o an ınsan hıcbır seyı dusunmuyor .. Esasen yanlıs yapılıyor..Insanoglu az bucuk sabırlı olsa hersey cozulur ..

• Insan nefsıne hakım olmalı kesınlıkle tesekkurler :)

• Sabretmsini bilen biriyim. Ama bazen öyle oluyor ki gözlerimi kan hırsı kör ediyor. Ama yinede sabır...

Fevri davranışlar sergilersem bana kaybettirecekleri şeylerin başında öncelikle geleceğimdir. Çünkü sabredemezsem katletmeye başlarım.

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla fevri hareketlerim mevcut. Çevremdeki çoğu kişiyi bu yüzden kaybettim. İyi bir tarafının olduğunu düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • asabliğin artısı yok. yitirdiğin şeyler çok olur :)

1|0
    0|0
  • Kolay kolay sinirlenmem daima pozitifimdir artıları olarak saygınlık,güven vede çevre olarak nitelendirebilirim

1|0
    0|0
  • Kolay sinirlenmem , çok nadir, ama sinirlenirsem de sakinleşmem zor oluyor.

1|0
    0|0
  • Daima sakinimdir, etrafta böyle boş insanlar varken zor olsa da. Böyle davranarak gereksiz tartışma ve kavgalardan kendimi uzak tutuyorum.

1|0
    0|0
  • kolay kolay sinirlenmem ama sinirlenirsem tam sinirlenirim. ve bazen sürekli sinir olduğum kişilerde vardır. her hareketinden böyle gidip bitane suratına indiresim gelcek kadar

1|0
    0|0
  • Ben çok çabuk ofkeleniyorum hatta biraz fazla mesela babamla kavga ederim sokağa cikar önüme gelene tutulur dalarim şuan MMA de dovusuyorum stress atmak için bide psikologa gitmeye basladim şuan iyiyim sakinim

1|0
    0|0
  • adamına göre muamele yaparım, ilk önce karşımdakinin bana olan davranışlarını ele alarak sabrım ona göre...

1|0
    0|0
  • kolay kolay sinirlenmem ama sinirlenirsem tam sinirlenirim. ve bazen sürekli sinir olduğum kişilerde vardır. her hareketinden böyle gidip bitane suratına indiresim gelcek kadar

1|0
    0|0
  • kolay kolay sinirlenmem ama çok kolay sinirlendiririm.

1|0
    0|0
  • Çok sakin birisiyim kolay kolay sinirlenmem ama sinirlendiğim zamanda gözüm kararır :)

1|0
    0|0
  • Kolay kolay sinirlenmem ama sinirlenince kendimi düşünmediğim gibi başkalarınıda düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Var olmazmı

0|0
    0|0
  • Bazen duygusallaşıp bazen birden deliren bir yapım var ben de çözemedim

1|0
    0|0
  • Sakinim sinirlenirsem çok pis olur

1|0
    0|0
  • bir zamanlar yani gençken öyleydim ama şimdi çok şükür duruldum ve kendimi geliştirdim bu konuda

1|0
    0|0
  • genelde sakin bir yapım var.

1|0
    0|0
  • zıt kutuplar çeker birbirini + olunca - ler buluyo beni bende bu yüzden - oluyorum +ler geliyo vallahada bu gerçek

0|0
    0|0
  • arada beklenmeyen anda aşırı sinirlenebiliyorum ve karşımdaki için kötü oluyo bana bir zararını görmedim daha başım belaya giriyo dicemde alıştım hallediyorum ben karşımdaki için kötü oluyo

0|0
    0|0
  • Ne sinirlenicem ya hee ne sinirlenicem !

0|0
    0|0
  • Çok kolay sinirleniyorum saniye başı.Vurur kırar yakarım.Zararı herkes korkuyo bende çekiniyo konuşmaya ve sevilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • çok sabırlıyım ama sabrım taştıysa dinamit gibi patlarım.

0|0
    0|0
  • aksi insanlar sinir ediyor deli oluyorum yoksa melek gibiyim :/

0|0
    0|0
  • bişey sorabilir miyim kardeşim=?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• kolay kolay sinirlenmem

zor zor da sinirlenmem

sinirlenmiyorum

sinirlenmiyorum yani.

pozitif yanımın bana getirdigi eksilerde var mesela

biri bana bir şaka yapıyor birşey diyor alınmıyorum aynı şakayı arkadasıma yaptıklarında alınıyorlar sonra o alınmadı sen neden alındın diyorlar sonra kızlar gelip sen niye alınmıyorsun diye bana düşman kesiliyorlar

yani herşeyin kötü yanıda var

bknz;ben :D

1|0
    0|0

• işte böle

link

1|0
    0|0
  • Agresif bi' yapım var. Çabuk sinirleniyorum ama bir süredir sinirimi kontrol edebiliyorum.

1|0
    0|0
  • genelde sakin bir insanımdır

1|1
    0|0
  • Her şeye sinirlenmem ama bazı şeylere hemen sinirlenebilirim:@

1|0
    0|0
  • çabuk sinirlenir çabuk sakinleşirim.

1|0
    0|0
  • malesef cok ani çıkışlarım var ve sinirlenirim :/ bana zararı cok bu yuzden kafama cok takarım. bununla beraber sinir stres peşimden gelir.

0|0
    0|0
  • Çabuk sinirlenir, çabuk yatışırım.

1|0
    0|0
  • Çabuk sinirleniyorum kendime zarar hep

0|0
    0|0
  • Kolay sinirleniyorum ama kolay kolay atlatamiyorum

0|0
    0|0
  • saman alevı gibi