Ünide anlam veremediğim şeyler

Ben üniye basladığımdan beri anlam veremedim şeylerden biride beni gören genelde kız olur gözümün içine bakıp gülümser bende ayıp olmasın diye gülümserim gecer yerime otururum stand up cı olmaya karar vercem bu gidişle ya hadi hayırlısı benim anlamadığım genelde sınıfaki bir kaç kız beni her gördüğüne gözlerime bakıp gülümserler benim anlamadım neden böyle bir şey yaptıkları ...?

sınıfta biraz farklıyım diğerlerinden saçlar uzun 1.94 boyum gören 2 metre varsın diyo orası ayrı :) soğuk ama aynı zamanda esprili biriyim ama genelde öyle pek kimseyle konusmam konustum 3-5 kişi vardır ama tüm sınıf beni tanır hepsiyle az buçuk muhatap olmuslumda var

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Gulumsemenin altinda da bir sey aramayin artik ya. Goz goze geldigim insanlarla surekli ayni ortamda bulunacaksam gulumserim yani ne var bunda

0|0
    0|0
    • haklısın bunda bişi yok ama hç bir erkek arkadasımın bana bakıp gülümsediğini görmedimde demeki kızlara has bir durum :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Bende bazen merak ediyorum. NEden insanlar cevabını bildikleri soruyu sorarlar acaba?

0|0
    0|0
    • yok arkadasım bilmiyorum ama hani kendimide yanlıs tanıtmak istemem karsımdakine ...

Yükleniyor...