3 günlük ömrünüz kalsa ?

3 günlük ömrünüzün kaldığını öğrendiniz bu 3 gün içinde neler yapardınız , kime giderdiniz , kime ne söylerdiniz ?

0|0
15|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Öleyrüm yardum edün

1|0
    0|0
  • 3 günlük ömrüm kalmışsa 3 gün boyunca namaz kılsam nafile gelir Allahı kandırmak olur günaha girsem faydası olmaz uyurum en son gün ise ailemle veda ederim

1|0
    0|0
  • ben zaten yıllardır 3 günlük dünyada yaşıyoruz felsefesine alıştırmışım kendimi. bana dokunmaz bu gün götüreceğim kişiye odaklanırdım

1|0
    0|0
  • Hiçbir yere gitmezdim evimde oturur ölümü beklerdim yanlız başıma.

1|0
    0|0
  • Yaşadığım şekilde yaşamaya devam ederdim. Tadına bakmadığım zevklerin tadını alıpta keşke daha önce yapsaydım demek istemem hiçbir şeyi.

1|0
    0|0
  • bana hata yapanları bulup ödetir sonra gösterip vermeyen cinslere tecavüz sonra milletin parasını alıp rahat yaşarım

1|0
    0|0
  • Normalde yaparsan, çok büyük cezalar alacağın şeyleri yaparım.

1|0
    0|0
  • 3 günün hepsinde uyurum. Neden mi. Gözüm açık gitmesin diye :S:DASDSD

1|0
    0|0
  • kime gideyim ki, sadece ibadet yapardım. yemeden içmeden.

1|0
    0|0
  • işi bırakır kutlamalar yapardım

1|0
    0|0
  • Sevdiğimle doya doya bu günleri geçirmek ...

1|0
    0|0
  • hiç sevgilim olmadı sadece öpmek için kız aradım ondan sonra milletle vedalaşırdım

1|0
    0|0
  • 3 günde full namaz oruç bide ağaç dikmek sevaptı dimi onu yapardım :D napcam başka

1|0
    0|0
  • görmeyi isteyip göremediğim ülkelere gider paso içki içip mala vururdum

1|0
    0|0
  • Ailem ve sevdiklerim ile vedalaşır helalaşır, ve başımı seciyeden kaldırmazdım bol bol tövbe ederdim

1|0
    0|0
  • walla 3 gün ömrüm kalmışsa lüks bir otel odası tutar en 2 tane kız kapatarım hergün 2 kızı değiştirim başka 2 kız tutarım gecemi gündümüz karşırıtır zevk içinde ölürüm

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Ailemle olurdum onlarla vakit geçirirdim herkesten helallik isterdim.

1|1
    0|0
  • Evdeki kedilerime yeni sahip arardım fellik fellik.

Bir de denemek istediğim bir şey var,onu denerdim.

En son olarak da en yakın arkadaşlarıma sarılırdım sıkı sıkı.

1|0
    0|0
  • Sewdiğiklerimle helalleşirdim sonra annemide alıp türkiye'ye giderdim, sewdiğim adamla bütün bir günümü geçirirdim, ona benim için mutlu olmasını söylerdim vs ..

Annemlede diğer bir günümü geçirdikten sonra onlardan uzağa gider köyümün topraklarında can werirdim ..

1|0
    0|0
  • Uyku ilacı alıp 3 gün uyurum

1|0
    0|0
  • atardım kendimi dışarıya geldiğim dünyaya bakardım, gezerdim, akşam olup üşüyünce eve dönerdim..ağlardık..

1|0
    0|0
  • ailemle helalleşirdim

1|1
    0|0
  • Zaten 3 günlük kadar kısa hissederek yaşıyoruz şu yalan hayatı. Eğer 3 gün belli de olsaydı gider annemle geçirirdim sadece

1|1
    0|0
  • Sessizce oturup olum gunumun gelemsini beklerdm :)

1|0
    0|0
  • içimde ne biriktiyse hepsini herkese dökerdim. bol bol yemek yerdim. bide deli gibi para harcardım

1|0
    0|0
  • Hemen bir bilet alıp sevdiceğimin yanına giderdim :) Tabi beni kabul eder mi orası mechul :D

1|0
    0|0
  • Hiçbişey yapmazdım aynen devam ederim böyle

1|0
    0|0
  • hiç

1|0
    0|0
  • Ailemin yanına giderim.

1|1
    0|0
  • hiç kıpırdamam full yemek yerim

1|0
    0|0
  • 3 günde hangi birine gideyim, ne yapayım 3 günde. Ölmeyi beklerdim sadece.

1|0
    0|0
Yükleniyor...