Ne yapmam lazım unutmam mı beklemem mi?

Benim iki senelik güzel bir ilişkim vardı. Ben de onu çok seviyorum o da beni çok seviyor biliyorum. Şimdiye kadar çok ayrıldık ama ayrı olmaya dayanamayıp barıştık. Hep ben ondan ayrılırdım ilk defa o benden ayrıldı iki gün önce. Telefon da mesajlaşıyorduk çok saçma bişeyden alınganlık yaptı. Bende kızdım eger amacın küçük şeylerden kavga cıkarıp ayrılmaksa ayrılrz benim için sorun degil sen benim gbi seveni bulamazsın falan dedim. Ertesi gün bana mesaj attı. Ben soğuk davranınca bitsin dedi. Ortada elle tutulur hiçbişey yokken. Ben dün ona mesaj attım başka sı var dimi diye yemin ederim ki yok ben seni seviyorum dedi. Facebook da bir kızla konusmalarını görmüştüm haha kıskandın mı o kızla aramda bişey yok dedi. Sizce napıyım onu unutayım mı ya da mesaj atmasını mı bekliyim bana?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yapmaya çalışıyorsun ki sen ?

Ne demek " Seni benim kadar seven olmaz " Sen zaten zırt pırt ayrılıyormuşsun. Ben olsam senin zihniyetinde biriyle hiç işim olmaz. Bir de utanmadan " Başkası var dimi " diyorsun. Kendini nasıl bu kadar küçültebiliyorsun ki.

Hiç düşündün mü" Neden başkası olabilir acaba ? " diye .. " Nasıl bir başkası ki senin pabucunu dama attırmış ? " ..

Uğraşma çocukla , bırak huzuru kalsın. Sen sevilmeye daymeyen, şımarık birisin. Büyümen lazım daha...

( Haa şimdi bas bana küfürü sonrada engelle oldu mu )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ayrılmayı küsmek sanan bir çift daha.Sizden olmaz be güzelim.Boşver araya bir kere ayrılık girdi mi ilişki b*ka sarıyor.Yeni bir sayfa aç önüne bak derim

0|0
    0|0
  • öncelikle ayrılmakla küsmenin farklı şeyler olduğunu öğrenmelisiniz ikinizde ve ilişkide sen ne kadar çocukluk yaparsan o kadr çok kaybedersin unutma dünyadaki tek kız sen değilsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...