Kızın en kötü gününde yanında oldum, o gitti onunla ilgilenmeyen bir erkeğin peşinden koşuyo:(

kızla tanışalı neredeyse 1 ay oldu hergün konuşuyorduk, bir gün morali bozuktu, anlat dedim, anlatmaya başladı, 1,5 aydır çıktığı birisi varmış, 10 gündür mesaj atmıyomuş, ayrı şehirlerdeyiz hepimiz. çocuğu çok seviyo ama çocuk takmayınca bunu, soğumaya başlamış çocuktan. geçen gün çocuk buna mesaj atınca tatlısın falan, benle iletişimini kesti beni englledi facebook tan.. bende ona açılmayı planlıyordum:/ nasıl davranmalıyım? ya da beni neden engellemiş olabilir?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• aynı durumdayım da benikisi 5 yıldır falan :/ kızlar böyledir sen tam da onun aradığı tipte bir erkeksindir bunu o da çok iyi biliyodur anlamıştır ama yine de gider bir salağın peşinden koşar onu umursamayan ona değer vermeyen birinin peşinden... sana gelip ağlar onu anlatır saatlerce hatta keşke senin bana değer verdiğin kadar bana değer verse bile derler ama yok gidip açılsan kıza "ama ben seni dostum olarak görüyorum" cevabını alırsın büyük ihtimalle. o kız için sen sadece onun yaralarını sardığı bir yarabandısın, yara iyileşince yara bandı çöpe atılır ve tekrar bıçak ele alınıp yaralar sonra tekrar sana başvurur seninle sarar yaralarını ama sonuçta sen bir yara bandı olursun ve iş bitince de bir çöp olur çöp kutusuna atılırsın. tek tavsiye sende kıza biraz o çocuğun davrandığı gibi davran ve açık açık konuş bir dene hislerini aç fayda salamazsa mesafeyi koy bırak biraz da senin için ağlasın (biraz değerin varsa gözünde) çünkü sen ona bağlanırsan sonra sen daha fazla acı çekersin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• en kötü günü dediğin bu mu

0|0
    0|0
  • O kişiyle konuşmaya sarmış bu kadar basit işte sende o günlerde boşluğu üzgünüm doldurmuş görünüyorsun

0|0
    0|0
  • iyilik yapmışsın. aferim.

ee ne bekliyordun daha, anlamadım. :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kardeş derhal ilgiyi kes,eğer anlarsaki gerçekten senin iyi olduğunu yani bu şey gibi bişi oluyo yanında altın madeni varken yüz metrelerce yerin dibine girip kömürün peşinden gitmek gibi,burnu sürterde anlarsaki senin altın olduğunu sana gelir,yok anlamazsa senin altın olmadığını boş ver seni anlamayan birinden hayır gelmez gelsede gelmez seni anlamayan insanıda takma

0|0
    0|0
    • zaten öğrendiğim anda ilgiyi kestim

• evet hepsi aynı şeyleri yapıyor

• ben çin deyim burda bole bişi yok,yaşaşın asya kızları

• hocam ne yazık ki o kız anlık şefkat ve mutluluğu sende aramış. İlgi göstermen onu mutlu etti sanırım. Sevgili dönünce de tuzla buz olmuşsun işte. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • acil uzaklaş o kızdan kardeşim, yoksa daha da çok yaralanırsın.

0|0
    0|0
  • senın nıyetın en basından berı kızı tavlamakmıs demekkı :))

yardımcı oldun, yanında ldun dıe kız sana mı gelmelıydı yanı, bu ne cıkarcılık :D

0|0
    0|0
  • Kizlar boyledir hayallerinin goturdugu yere gider gercekleri gormez :)

0|0
    0|0
  • bu kafayla gidersen loser olmaya devam ediceksin dostum

0|0
    0|0
  • Seven tepilir,tepen sevilir kardeş bu işler artık böyle yapcak bişey yok

0|0
    0|0
  • kardes bu kızlarn bn* k boleler olum ıste eger adamsan erkeksen gururun varsa takma sil at hayatndan bska hc bse yapamazsın benim vaz gctıklrımı bı bılsen en guzel cevabı ver ona susss

erkeksınız amk azcık adam olunya ...

0|0
    0|0
  • uğraşmaya değmez o kız sen sevmemiştir zaten aynı durumu bende yasadım ama simdi çok yakın iki arkadaşız sadece böylesi daha daha iyi tavsiye ederim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...