Evde göğüs egzersizleri neler?

Göğüslerim sarkık bildiğiniz memelerim var desem yeridir. Murat boz un memeleri gibi. Evde yapabileceğim hangi egzersizlerle eritebilirim? Spor salonuna gitmeye zamanımda yok paramda.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim benimde öyleydi memeler şimdi ise toparladım çok seksi görünüyor :) anlatayım kısaca ne yapacaklarını:

şınav ( ayaklarını kanepeye felan uzat ellerin yerde kalsın öyle şınav çek üst göğüse vurur)

(ellerini kanepeye koy ayakların yerde kalsın öyle şınav çek alt göğüse vurur)

göğüs yayı ( ilk kademeden başla 1 yayla sonra alıştıktan sonra yay sayısını arttırırsın yan tarafa vurur)

barfiks ( geniş ve avuç içi karşıya bakacak şekilde çek sırtı çok iyi çalıştırır ve göğüsüde çalıştırır)

(dar tutuş avuş içi sana bakacak şekilde çek kol kası omuz ve göğüsü çalıştırır )

0|0
    0|0
    • Aynen bende bu şekilde calısıyordum sadece göğüs.Ben bazen aşırıya kacardım ayaklarımı duvara yaslardım göğüs hizasına kadar kaldırırdım ayakları o şekilde çekerdim yıldızları sayardım. :)

Kızlar Ne Diyor 3

• dumbe ve el yayı alırsan daha iyi verim alırsın sana haraket öneririm ama sadece sertleşir haxim alamazsın

0|0
    0|0
    • göğüs yayı falan var göğüs yayıyla bayağı toparlandı işe yarıyor ama tam olarak olmuyor

• onunla yanları sertleştire bilirsin eğer uygun bir yer varsa alt gogusler için dips öneririm ellerini geniş açıp şınav çeke bilirsin dumbell alma imkanın varsa önericeğim çok şey var

• Göğüs hareketlerine bakabilirsin youtube'de kendi vücut ağırlığınla şınav çek bol bol bir de 5 kglik dumbell al en azından

0|0
    0|0
  • murat boz ne alaka ?

0|0
    0|0
    • link aynı onunkiler gibi de nasıl olduğunu tarif etmede kullandım

Erkekler Ne Diyor 5

• Eve 1 Çift dambıl alabilirmisin? Yoksa göğüs için güzel şınav egzersizlerini göstercem ama dambıl alabilirsen dambıllarla daha iyi sonuç alabilirsin

link

0|0
    0|0
  • Ellerini arkaya at plates lastiği var esnek onunla çalış bide kollarını geniş açarak şınav çek

0|0
    0|0
  • Parayı boşver de zamanın yoksa evde de bir şey yapamazsın. Hadi 40 şınav çek desem çekebilecek misin?

0|0
    0|0
    • Evde boş vaktim oluyor spor salonu uzak birde oraya git gel zamanı var. anadolu da bir şehirde okuyorum ben.

• uzmantv yi izle

0|0
    0|0
  • Sana önerim belli bir zaman dilimi ayırıp dışarda koş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...