Akraba mı akbaba mı??

Selam herkese evet başlıkta belirtiğim gibi el insanının yapmadığını size akrabanız yapabiliyor...1 senedir görüşmediğim bir kuzenim vardı dün eşime mesaj atıp namus kavramını aşan sözler kullandı..Ben facebooktan onun arkadaslarını ve eskı erkek arkadasını eklıyormusum ve bu arada site sakinleri ben facebook kullanmıyorum bile:)sonra ben tabı onu aradım bıseyler geveledı derken kapadı telefonu suratıma ekledıgın kısılerın sana dedı numarasını verıcem bende ona dedım kı madem sen kendıne guvenıyorsun ben bunu yapmısım ben sımdı kendıme facebook acıcam sana adres verıcem oraya atıcaksın ...bu bana eskı sevgılısının numarasını attı aynı mesajı esıme attı eşim aramıs eskı sevgılısını hayır demıs abi böyle bı durum yok sızın esnızle alakalı değil nazlının halt yemesı tespıt ettık bız dedı sonra ona sorduk o da esınızı ortaya attı...tabı bız kuzenım olucak kısıyı aradıgımızda engellendıgımızı gorduk telefonundan...Hangı kıtapta yazan evlı bı bayana camur atmak hangı adaba sıgar sıze soruyorum ey dostlar akraba mı daha iyi yoksa el insanımı...

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• şerefsiiiiz adi kaltak böylelerini ne yapıcaksın bilemiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ne kadar pislik varsa aileden gelir. Umarım eşinle arandaki güven bağı allah izin verirse kopmaz ve hep mutlu olursunuz :) siz birbirinizi tanıdıktan sonra isterse kayınço bir şeyler söylesin yine de ayıramazlar sizi

1|0
    0|0
    • Eşim tabı kı bana guvenıyor ama ınsanın genede hosuna gıtmeyen seyler ben kayınvalıdeme kadar soledım bu durumu herkes ayaklandı kımse ınanamadı ...

• Gıybet edenin günahı büyüktür Allah ona cezasını bir şekilde verir ablacım sen üzme o tatlı canını eşinle aranız hiç bozulmasın :)

• Aminnn...:))

• ooooo sen ne diyosun bacım

babamın iflas etmesi 7 milyon tl batırmasının sebebi

amcamdır

anasını şey ettimin adamı..

0|0
    0|0
  • Akraba eskidendi,şimdi akbaba oldular.

Ne kemlik gelirse akrabadan gelir.

0|0
    0|0
  • akraba değil leş kargası alayı..

0|0
    0|0
  • arkadaşım seninkisi gibi bir olay gelmedi ama başka olaylar hepimizin başına gelmiştir bir yuvayı yıkacak şekilde olmuş allah yardımcın olsun

el insanı akrabadan daha iyi diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • esım bana guvenmese var ya benim halım dumandı kayınvalıdeme demıs esım ıkı dunya bı araya gelse kımsenın lafına ınanmam esıme ınanırım demıs zaten hersey ortada demıs ...

• allahtan eşinin güvencesini kazanmışında eşin sana güvendi

akrabayla uzaklamaycaksın derler ama bu zamanda akraban kuyunu kazıyor ınan

• Çözemedim bir türlü ...

0|0
    0|0
  • El insani daha iyi birseyler olsa bile bu kadar acitmiyor.

0|0
    0|0
  • Akraba devri çoktan geçti

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Babana bile güvenmiceksin kaldı ki akraba.

0|0
    0|0
  • İnsana kendinden başkası düşman bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...