Aikido mu Muay thai mi?

Sizce hangisi daha etkilidir?Yani sizce bir bayan hangisiyle kendini daha rahat savunur?Başka örneklerde verebilirsiniz .Kendim için sormuyorum yanlış anlamayın?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aikido güç gerektirmeyen bir spordur amaç rakibin gücünü kullanarak ona zarar vermektir.Etkili bir spormudur evet etkilidir ayrıca bir bayana yakışacak bir spor olarak düşünüyorum.

Gelelim muay thaiye çok etkili ve tehlikeli bir spordur özellikle diz dirsek vuruşları bir kişiyi rahatça komaya sokabilir.Şahsen ben kick boks yaptım ve ilerleyen zamanalrda muay thai yapmayı düşünüyorum muay thaicilerin yumruk ve tekmeleri çok güçlüdür ve çok güzel yağ yakımıda olur fit bir vücuda kavuşursunuz :)

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim.Bir sorun daha olacak sana mazur gör lütfen.Kas yapmaya yardımcı olur mu?Ben onu kendime düşünüyorum da :)

• peki çok teşekkürler o zaman kendim için Muay thai kardeşim içinde Aikido :)

• rica ederim iyi akşamlar :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Aikido daha iyi olabilir daha kolay bence Muay Thai'den

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Öncelikle şunu söylemek isterim Muay-Thai seç derim , kızlar için uygun bir spo değildir ama acıyı seven bir kız isen ve maçlara çıkak gibi bir derdin yok ise yap derim muay thai sert ve ağır bir spordur.Genelde zayıfların yaptığıı bir spordur onun için taylandlı dövüşçüleri gördüğünde ''bu ne be zap zayıf çita gibi herifler vücut yok'' ama o herif sana bana vurduğu zaman SELÂ OKURLAR arkamızdan. Ben bu spora başlamadan önce bodybuilding yapıyordum ve hala daha yapmaktayım Bende bayadır yapıyorum bu sporu Lisanslı Muay-Thai dövüşçüsüyüm ve 4.5 - 5 senedir bodybuilding ve fitness ile uğraşıyorum istediğin herşeyi spor hakkında, bana sorabilirsin

0|1
    0|0
  • Bu soruya cevap vermem için ikisinden de belirli bir derecede eğitim görmüş olup insanların üzerinde denemiş olmam lazım. Ama bunu yapmadığım için bilmiyorum!

0|1
    0|0
  • taylan boksu daha sert.ama kadınlar yapabilir mi bilmem. aikido aptal gibi.

0|1
    0|0
    • yapar yapmasına kendisi daha önce sporla uğraştığı için kas kütlesi yaşıtlarına göre gelişmiş düzeyde.ama aikido istiyor sanırım istediği alanda mutlu olması daha iyi.Teşekkürler.

• aikido bence

0|1
    0|0
  • Bence Kız için Aikido erkek içinde Muay thai iyidir.

0|1
    0|0
    • Thai daha önce yaptın mı nasıl bir spor ben başlamayı düşünüyorum da :)

• O zmn Kick boks-Muay thai öneririm.Kick boksla Boksu aynı anda yapabilirsin.İkisinle birlikte 6 ayda tank gibi olursun.

• peki teşekkürler

:)

• Şu kızların, kendimi kormak için dövüş sporu öğrenmek istiyorum demesi çok tuhaf..

Zaten kızlara kim bulaşıyor allasen, yolda sanki onlara omuz atıyorlar :D

0|0
    0|1
  • MUAY THAİ derim serbest dövüş de bu spordan cıkmıstır vucudunu tamamen kullanıyosun cok etkilidir

0|1
    0|0
  • 1 yıldır muay thai yapıyorum kardeşim aikidoyu sen si.. tiret muay thai en iyisi en saglam dövüş sporudur

0|0
    0|0
Yükleniyor...