Uzaktan Sevmeek ve Sevdiğin kişiyi tanımamak

Birini seviyorum , tanımıyorum ama bana çok yakın olan bırı istedıgım zaman görebılecegım bırı hep bakışıyoruz başta hoşlanıyodum sonra bu sevgıye döndü neyse tanısmak ısteyım dıyorum ama beni basit görür dıye bir kelime dahi edemıyorum oyuzden zamana bıraktım .. siz benım yerımde olsaydınız ne yapardınız ? Zaman bazı seylerı çözüyormu ? ( gereksiz yorumlarınızı kendınıze saklayın , düzgün yorum atın )

KS admini sorumu Kaldırmaaaaa !

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• basit görmez,sakın öyle düşünme!ben de yaşadım hala sıkıntısı içimde.kız korkuyordu tabii çaktırmıyordu,e,noldu?söylemedi bitti.Soğukluk girdi araya...Açılın işte kaçırıyorsunuz...

1|0
    0|0
  • zaman her şeyin ilacıdır. zamana bırakman daha doğru bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Uzaktan sevmek, sevmelerin en zorudur. Ne karışabilirsin, nede onu görmezlikten gelebilirsin. Nasıl bir ortamda birliktesiniz bilmiyorum ama feys yoluyla bile olsa onu eklemelisin, basitlik bu değil. Basitlik direk sulanmaktır, bu yüzden ilk başlarda ondan adım bekle direk canımlı cicimli konuşmalara bağlama.

1|0
    0|0
    • haklısın ama ben hiç bişey bilmiyorum onun hakkında sadece nerelı oldugunu bılıyorum facedede o memeleketinin sitesıne grip bütün begenen kısılere baktım ama gene bulamadım .. .s

çok güzel anlatmısın bu ara +1

• ortak arkadaşlarından yararlan eğer var ise, bende böyle bir durumdayım ama okul içerisinde olduğu için benimki benim işim daha kolay :D

• Evet senınkı kolaymıs :) ama bu benım komşum :/

Yükleniyor...