Hiç dostun yok, arkadaşın yok 21 yaşındasın üniversite 3. sınıfsın

Sorum şu ki; böyle bir durumda "para" kullanmadan nasıl mutlu olabilirsin? Lan hadi onuda geçtim para falanda kullan nasıl mutlu olursun ne yaparsın? Tek başınasın unutma...

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• bunun bir nedeni vardır herhalde eklesene beni

0|1
    0|0
    • 2. sınıfta kendi bölümümden bir kızla çıktım, o ana kadar her şey normaldi... ne olduysa kız beni terk ettikten sonra oldu... arkadaşlarımla arama mesafe girdi. mesafeler mesafeyi getirdi ve böylece yalnız kaldım... artık onlar beni aramıyor bende onları. alttan çok dersim olduğu için de okulda nadir de olsa merhaba merbalaşıyoruz sadece bu... onun dışında kimse yok. artık kafayı yiyeceğim nerdeyse. kendimi çok düşük görüyorum. çok yalnız ve mutsuzum.

• ne bileym yapılsa ben yapardım zatende nedenleri vardır arkadaşsızlığın dışlanmanın

• peki sen? yani sen nasıl yaptın? neler yaptın? hala okuyor musun?

Kızlar Ne Diyor 5

• İki tane kedin varmış daha ne istiyorsun!

Yalnızlığın keyfini çıkar.Kitap oku yemek yap kedi sev bir hobi bul kendine.

0|0
    0|0
    • 60 yaşında olsaydım bu söylediklerin çok çekici gelirdi emin ol.

zaten uyguladığım şeyler ve artık boğuyor beni...

• bir psikologa gitmeyi denesen belki de daha faydalı olabilir

• psikiyatra gittim depresyondasın dedi ilaç verdi bir faydasını görmedim

psikologa gittim adam resmen benimle abi kardeş muhabbeti yaptı, klasik öğütler verdi ve bir şeyin yok dedi...

gerçi onlarda görevlerini yaptı... fazlasını beklemek budalalık olurdu...

bir dost veya bir sevgili veya 3-5 arkadaş... benim ilacım bu üçünden biri gibi geliyor bana...

ama eczaneye giden yol iletişimden geçiyor işte...

• kendini sorgulayıp neden böyleyim diyerek. yanlışlarını tespit edip düzelttiğinde sıkıntı kalmaz.

0|0
    0|0
  • kitap yazardım. madem yalnızım etrafımda kimse yok ,yalnızlığımı sanata dönüştürürdüm

0|1
    0|0
  • Mutluluk ıcın 2. bı sahıs mı gerekir ?

0|0
    1|1
  • söylediklerin bana uyuyor. bence sevgili yapmalısın

0|0
    0|0
    • hmm peki sana nasıl uyuyor?

• 21 yasında uni 3 deyim. dostum yok ama gerekli gereksiz arkadaslarım var. en önemlisi sevgilim var :) o yuzden dedm sevgli yap diye ama sevglim okuldan degil o ayrı tabi. daha once aynı sınıftan hoslandgm biri vardı karşılıklıydı ama olmadı

• sevgili yapmak zor hele okul dışından yapmaksa imkansız...

bende isterdim tabi ama olmadı işte... 2. sınfta kendi bölülümden bir kızla çıktım sadece ve sonuç bu...

Erkekler Ne Diyor 2

• Köpek satın al.

0|0
    1|1
    • 2 tane kedim bir tane de köpeğim var

• 2 fil, 1 deve ve 3 tane salyangoz al. Kesinlikle daha iyi olacak.

• internet e takil

0|0
    1|0
Yükleniyor...