Sizde hergün rutin seylerden sıkılmıyormusunuz?cözüm?

sizde hergün aynı rutinlerden sıkılmıyormusunuz.hergün aynı seyleri yasamaktan cok yorgunum.üstelik henüz üniversitedeyim.icki icmek sanki bütün hayatımdan kacmak gibi,dibine kadar icsemde nafile gece erken uyumamı saglıyor,birazda hafif gülümseme.anlık mutluluk belkide.yasadıklarımdan dolayı belkide hic mutlu hissetmiyorum.cözüm?yardım önerileri?siz rutinden sıkıldıgınızda naparsınız?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• gelecek hayali kurmak ve buna adım atmak iyi geliyor

0|0
    0|0
    • :))) hayaller yasatır insanı yani?!

• Başka türlü olumsuzluklardan sıyılamıyorsun bir süre sonra

Erkekler Ne Diyor 5

• çok erken başlamışsın bu bunalıma. ben üniversitede sıkıldığım 1dk hatırlamıyorum. dostluklarımız çok iyiydi birlikte çok iyi zaman geçirirdik. derslere bile gitmezdik. sen yalnız mısın?

0|0
    0|0
    • aynen

• pekala :) peki senin hayat felsefen ne?

• valla ben senin bu durumuna son 1 senedir düştüm. çevremde çok hızlı değişimler olduğu için. şimdi adapte olup ayak uydurmaya çalışıyorum. benim de hayatım ev-iş durumuna geçmişti. farklı kanallar araştırıyorum. akşamları kursa gidiyorum 2 aydır. bu ortamda insan tanıyıp sosyalleşmeyi deniyorum..

• mutlu olacağın hayaller kur ve inan gerisi gelir

0|0
    0|0
  • Kısa çözüm vadeden semptom giderici olarak rutinlerden kaçmaya çözüm değil bunlar.

En güzeli sağlam ve keyifli bir arkadaş çevren olmalı. Yoksa hayat çok sıkıcı ve anlamsız geçer.

0|0
    0|0
  • absinthe kesin çözümdür :)

0|0
    0|0
  • mekan değiştir iyi gelir veya etrafındakileri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendini öldür.

0|0
    0|0