Anne herkez anne olamazmiş;(((((

Bir anne düşünün dogurdugu kızını üç aylıklen başkasına bırakıp arkasına bakmadan gidiyo alan kişi bebegi yetimhanaye bırakmaya kıyamıyo ve büyütüp bakıyo öyle fedakar davranıyoki evlenmıyo evet gerçek annenin yapamadıgını yapıp tüm hayatını size adıyo o çocuk benim arkadaşlar 25 yaşindayım iyi bir meslek sahibiyim geçen sene şubatta beni büyüten annemi kaybettim gerçek annemide buldum bir heycan yaşadıgı şehre kadar gittim içimde bir heycan yılların verdıgi öfkeyle evine gittigimde gördümkü o bensiz çok mutlu sanki ben hiç olmamişim gibi sanki yokmuşum bu dünyada gibi kocasıyla çocuklarıyla çok mutluydu beni niye bıraktın dedim ozaman öyle gerekiyodu dedi niye arayıp sormadın dedim sen geçmişteki bir hatasın dedi içim param parça oldu bir hataymişim annem için ne acı bir durum keşke gidip bulmasaydım bidaha gelme beni ölü kabul et dedi bende sen zaten 25 yıl önce öldün benim için nasıl bir anne bir evladına geçmişteki hatamsın diyebilir bu nasıl bir viçdan;((((

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• allahtan artık ebeveyn sevgısıne ıhtıyac duymayacak bır yastaymıssın ve senı buyuten ınsana anne gozuyle bakıp onun sevgısını hıssetmıssın...

muhım olan bıyolojık anne deıldır, emek verendır...

bıyolojık ebeveylerımzıı bız secmedık cunku...baska bır kısı de olabılırdı bu

o yuzden dert etme bu kadar, daha duygusalsın bılıyorum ama muhım olan guzel bır ısının olması... cıddı dusundugun bır sevgılın de varsa, senden ıyısı olmaz bu hayatta

0|0
    0|0
    • Bir sevgilim yok ama iyi arkadaşlarım var yanlız degilim bu hayatta rabbim var annem öldü ama benim hayata dair umutlarıçm hala yaşiyo işim var kimseye muhtaç degilim çok şükür

• muhım olan da bu zaten... ınsanın oncelıkle kendı ayakları uzerınde durabılmesı

ve asıl mutluluk nedır sorusuna gelınce... soyle der einstein

mutlu olmak ıstıyorsanız bir amaca baglanın; ınsanlara ya da eşyalara değil:))

hayallerının sponsorlarına( ınanc, azım, kararlılık) sahıpsen, mutluluk senınledır

Erkekler Ne Diyor 7

• kurdugu o kelime seni, derin etkileye bilir ama şunu unutma birinin hatası olmuşsundur

bir başka birisinin dogrusu bak sana yıllarca annelik eden belkide o cennetlik senin sayende

olayın iki yüzü istedigin tarafından bak

0|0
    0|0
  • doğurmak ile anne olunmadığının göstergesi sen elinden geleni yapmışsın da ne desem bilemiyorum Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • anne degıl seytanmıs gercı seytanda bazı ınsanlardan haysıyetlı neyese ama obur tarafta hesaını nasıl verecek acaba bır hayvan bıle yavrusunu atmıyor

0|0
    0|0
  • Ben böyle bir acı yaşasam buraya yazamazdım. Size inanmak gelmiyor içimden..

0|0
    0|0
    • İnanıp inanamak sana kalmiş kimsem olmadıgı için burada paylaşmak istedim anlayamazsın bunu

• Saol yınede taysiyen için mantıklı düşünemiyorum kusura bakma:(

• Sende sağol estafullah ne kusuru...

• herkes anne olamıyor demekki anlık zevkler uğruna çocukları ya da başkalarını düşünemiyor çok utanç verici bir durum başın sağolsun bu arada Gerçek 'anne' ni kaybettiğin için...

0|0
    0|0
  • Geçmişteki hata yani baban belli değil

yada sevgilisinden hamile kalmış

0|0
    0|0
  • kangren olmuş yarayı ne diye pansuman ediyorsunki.hata olan sen değil onun yaşadıkları sen bir kurbansın sadece ama ALLAHIN bir lütfu doğru ellere gitmişsin ya gerçek annenle kalsaydın acaba şimdi nasıl bir kadındın belkide annen senide hatalarına ortak edicekti belki en büyük günahları sana işleticekrti 25 yıl geçmiş bırak kapı kapalı klsın ışığıda sen söndür.pencereden dışarı bak orda bir hayat var renkleri kişileri tarzları sen belirle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• oyle bir anneden vicdan mi umuyorsun,canim benim?vicdani olsa hic atmazdi ki,nerelerde gezip hayatinin keyfini cikarmakla mesgulken,sen ona mani olmussun,insallah sana muhtac kalir,hayat bu evveli sonu bilinmez. ben bir cok saglik sorunuyla uzlesdim 10yil icinde,cocugumu hic bahceye de vermedimki,ben neyin annesiyim,onlar yanimda yoklarsa?(isi ve sorunlari yuzunde cocuga bakici tutan ve cocuk bahcesine verenler,lutfen ustune alinmasin)Insallah sen guzel bir evlilik yapib cocuk sahibi olursun,guzel ve fedakar anne olursun,opuyorum tum dunyadaki hanim gibi guzel ve eyilmez annelerin elinden,kaybetdigin annen var ya,o senin annen,seni doguran vicdansiz olsa da,sefkatli bir annenin kucaginda buyumussun.

0|0
    0|0
  • ayıp yaa bir anne bunu nasıl yapar bilmiyorum bırakıp gitmiş tamamda kızını görüncede demekki insanı doğuran kişi her zaman gerçek annesi olmuyomuş

0|0
    0|0
    • Evet olmuyomuş anne demeye bile utanıyorum ona

• deme sendee seni bırakan biri bir de üstüne tanımayan birine anne lafı çokk gelirr

• Evet çok fazla gelir bu kelime ona

• Doğru, herkes ''anne'' olamaz.

Büyük bi' sorumluluk.

0|0
    0|0
  • o kişiye anne demen zaten seni büyüten insana haksızlık olurmuş.

0|0
    0|0
    • beni büyüten okutan benı dogurmamiş olsa bile bir annem var okadın anne kelimesine bile layık degil

• benimde annem ben küçükken öldü babam evlendi ve üvey baba gibi oldu. Üvey annem bizi istemediği için o da bizi istemiyo. uzun yıllardır onu görmedim hiç arayıp sormaz öldümmü kaldımmı umurunda bile değil.

çok şükür ben okudum üniversiteyi bitirdim çalışıyorum başka bir şehirdeyim kendi ayaklarım üzerinde duruyorum kariyer yapıyorum. liseden sonra beni o okutmadı tabi ki zaten hiç ilgilenmedi ama benim ona ihtiyacım yok

0|0
    0|0
    • Benim ona ihtiyacım yokama insan merakına yenik düşüyo annem kim nasıl diye için içini yiyo çok şükür bende üniyi bitirdim bir şirkette çalişiyorum ayaklarım yere saglam basıyo hayata bir sıfır yenik başlasamda

Yükleniyor...