Linke tıkladığınızda ne görüyorsunuz

hayal gücünüze kuvvet...

aşagıdaki linke tıkladıgınızda aklınızda acılan pencerede hangı fotograf var... ılk aklınıza gelenı soylemenız onemlı tabi ^.^

link

dipnot: link calısmıyor ya da son kullanma tarıhı gecmıs gıbı sacma cevaplar yazmayın, yakısmıyor ('.')

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Sokakta kedi seven bir kadın görüyorum arkasında bir erkek var...Hava yağmurlu kadın kediyi severken adam şemsiyeyi ıslanmasınlar diye onların üzerinde tutuyor ama kendi epey ıslanmış gibi.Kadının gözlerine mutlu olduğunu belirten hareler var,kedi boynunu kadının eline doğru uzatmış.

0|0
    0|0
    • sefkat dolu bır tablo ıle karsı karsıyayız sanırım :)) tesekkur ederım guzel bır tabloydu

• ormanlık bir alan agacların dallarının arkasında duran agaclardan daha dev bir erkek canavar. cüssesinin büyüklügüne ragmen incecik dalın arkasına saklanmıs imajı veren bir erkek bu.üstelik dünya dönse bile asla vazgecmeyecek kadar da inat bir tipleme gibi geldi bana...

ne hayal gücü varmıs :D

link

0|0
    0|0
  • Ağlayan bir kadın fotoğrafı açıldı.

Herkesin içinde, ona bakan suratları umursamadan salya sümük ağlıyor, üzerinde simsiyah uzunca bir elbise. Saçları traş edilmiş.

Gözleri kan çanağına dönmüş. Hemen arkasında da bir sokak köpeği. Üzgünce ona bakıyor..

0|0
    0|0
    • hmmm

1700 lerın fransasından kalmıs gıbı sankı, nostaljık hıssettırdı bu bana

sen bıraz daha duygusal bır kadın portresı cızdın belkı de ama olsun, snn cızdıgın fotodan ben de baska bır hısssıyat cıkarmıs oldum :)

• 15 dk boyunca kesintisiz bakınca insan korkmaya başlıyor asdfghjk

• Kahvaltı sofrası mis gibi.

0|0
    0|1
  • arkadan farid farjadın çaldığı sıcacık bir kafede çay içerken resmimi çekmişler :D resimde sesliymiş bu arada farid farjad falan :D

0|0
    0|0
    • ben resım dedım ama sen vıdeo cektın sankı :p

resım versıonun kabul edıoruz ama ve cevap ıcın tesekkur edıoruz:)

• sen nıe gızlısın

abd nın onumuzdekı on yıllık dıs sıyaset polıtıkasına cevap vermıs bırı gıbı :D

• haha çok gizli hayal kurdumya o yüzden :D

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...