Utangaç erkeklerin peşinden koşar mısınız?

Çok hoşlandığınız bir erkek var, ama çocuk utangaç, "amaaan bana ne o ilk benimle konuşsun" diye bekler misiniz? Yoksa dobra dobra yanına gidip duygularınızı ifade eder misiniz? Cesur musunuz yoksa kadınlık gururu mu ön planda? :)

0|0
18|3

En İyi Kız Görüşü

• madiden bende utangaçmışım gibi yaparım,ilk adımı atmasını sağlarım böylece huyunuda kırmış olur

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• uzzun süre geçtiyse ve hoşlandıgına dair bir işaret varsa cesaret vermeye çalışırım

0|1
    0|0
  • Bir sevgilim öyleydi. Ona kalsak kara güne kalmıştık. gidip sevdiğimi söylemiştim.

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum .

0|0
    0|0
  • koşmam .

0|0
    0|0
  • Ben birinden asiri derecede hoslaniyordum sonra sevdim oda cok ama cok utangacti yuzume bakamiyordu ama hic konusmadik onumla bakisirdik o utangac ben utangac o adimi benden bekliyor ben ondan hala bir seyler olmadi hala mal bigi bekliyorum onu evet kosardim ki kosuyorum ama zaferide ben kazanacamm onu elde etmeden vazgecmiyecem ya olum ya o

0|0
    0|0
  • babannem hep derdi suyun yavaş akanından insanın yere bakanından kork diye :D

o yüzden koşmam ben :)

0|1
    0|0
  • utangaçsa bekleme derim sen yakınlık göster sana ısınacaktr :)

0|1
    0|0
  • ben gıder söylerım utangaç bırını sevıyodum ben gıttım söyledım mal oluyolar onlar ya :D

0|0
    0|3
  • utangaç erkekler iticidirr... dobra insan severim ben umrumda olmaz öyle birinden hoşlanma ihtimalim bile yok :D

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar hoşlandığım hiçbir erkek utangaç değildi. Erkek utangaç olmamalı bana göre..

0|0
    0|0
  • bir süre beklemekte fayda var :) eğer gelmiyosa gider söylerim içimde kalmasın.

0|0
    0|0
  • Zamanında gidip konuştuğum olmuştu ama karşındaki hem utangaç hem de cesaretsizse olmuyor :)

0|0
    0|0
  • gelip kendi konuşmalı.erkek olduğunu belli etsin

0|0
    0|0
  • şuan o durumu yaşıyorum ve kadınlık gururu ön planda :D

0|0
    0|0
  • Gururdan değil de ne bileyim istemem öyle açılmayı falan.

0|0
    0|0
  • konuşurum tabi onu mu bekliyim on yıl :)

0|0
    0|0
  • Bir süre beklerim eğer gelmezse ve çok hoşlanıyorsam aklımdan çıkartamıyorsam gider konuşurum

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeşim bir erkek 1 ortamda böyle oluyorsa her ortamda olmuyorsa yanii bunun sebebi birazda karşı taraftır emin olamıyordur duygularından veya uyum olmamıştır arasında

0|0
    0|0
  • hayatta koşmazlar yüzüne bile bakmazlar, yani arlı namuslu erkeği sevmezler illa kirlenmiş olacak, ha sorsan el değmemiş erkek isterler o ayrı

0|2
    0|0
    • Çevremizdeki maalesef çoğu kadın böyle haklısın, ama istisnalar vardır belki de? :)

• konuşun benle utangacım çokk :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...