2. turda karşılaşacağımız muhtemel rakip takımın taraftarlarının Galatasaray'dan korkmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Anketlerde en düşük yüzdeyi bize veriyorlar,korkuyorlar Galatasaray'dan.

Bence Gökhan Zan'ın da dediği gibi biz bir Avrupa takımıyız,Avrupa Fatihi'yiz ve bizimle karşılaşmak istememeleri çok normal,gerçekten bir Aslan gibi savaşarak almıştık Juve maçını,şimdiyse aynı mücadeleyi 2.tur'da vermek için hazırız!

Temennim,M.United'in bu sallantılı dönemini değerlendirebilmek açısından kurada bize gelmeleri.

Şahsen Münih gibi bir takımla oynamak istiyor oyuncularımız güvenleri çok güzel fakat daha dişimize uygun takımlar var.

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|27

En İyi Erkek Görüşü

• Manchaster United ve Atletico Madrid çekebileceğimiz en iyi kura olur özellikle İngiliz takımlarının kurada Galatasarayı istemediğini biliyorum bizim yerimize Milan´ı tercih ediyorlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Muhtemel rakipler Barcelona,Bayern Minih,Arsenal,Manchester United.Dediğin gibi en iyisi Manchester gibi görünüyor şu an.

1|0
    0|1
  • valla takım iyi kaliteli futbol oynuyoruz fakat defans beni çok tedirgin ediyor saçma ve dengesiz oyun sergiliyoruz defansta basit hatalarımızı en aza indirgeyebilirsek bayern munih ve barça hariç kim olursa eleme şansımız yarı yarıya bayern münih çıkarsa barçaya geçen sene yaptıklarının iki katını bize yapabilirler çok süratliler ve çok kuvvetliler bilindiği gibi real i geçen sene 3,5 dedirttik 15 dk da 3 gol yediler bizden son gol ofsayt olmasa elemiştik juve maçında herkes sahadan bahsediyor sanki gs hep çamurda oynamışda bu zemine alışkınmış gibi aynı sahada gs de juve de oynadı ve biz kazandık iyi olanlar yani nasılsa elenme oranımız yüksek olacağından ben barçanın çıkmasını issterim onlarında tadına bakalım artık

1|0
    0|0
  • O korku holiganızmden kaynaklaniyordur şöyle ki holiganların en fazla olduğu ülke ingiltere iken şimdi sahaya girebilecek derecede sanki tiyatro salonundaymış gibi izliyorlar bizde tek örgüler güvenlik o kadar fazla ki neredeyse ayağımıza pıranga vuracaklar korkarlarsa bundandır yoksa futbolumuzdan ben korkuyorum onlar neyinden korkacak...

1|0
    0|0
  • En yakın rakipler olarak Chelsea M.United B.Munih Ve B.Dortmund Olacak..Bu Gerçek bir bilgi.Çünkü Galatasaray'ın içinde bulunduğu torbada başla İngiltere Ve Almanya takımları var ve kural gereği 2.Turda aynı ülke takımları eşleşemez.Yani b.Munih Ve Schalke eşleşemez.E 2.Torbadan bir takım gitti.Arsenal chelsea eşleşemez.Bir takım daha gitti gitti gitti.M.united gelirse iyi olur ama

1|0
    0|0
  • hani derler ya 100 maç oynansa 1 ini kazanır diye juventus Galatasarayı şimdiye kadar hiç yenemedi ki baya maç yaptık juveyle madridin elinden kupa almışlığımız var daha ne olsun manu ingiltere öldü öldü dirildi bize karşı Türkiyede zaten bir neler neler yapıldı onlara bir arif yaptı bir burak yaptı ne yaptıysa :) bence korkmaları gayet normal sen onu fbjklilere sor bide bizim hjangi ligde oynadığımızı onlar bilebileceklermi bakalım?

1|0
    0|0
  • 2.ler arasından korkuyolar cunku juveyi saf dışı bırakmak kolay değil mesela galatsaray yerine olimpakos zenit gelsin daha ii olur diyebilirler

1|0
    0|0
  • kendimizi kandırmayalım.korkmuyorlar bizden.geçen sene burak kim gelirse gelsin dedi.ral bile fark etmez dedi.ne oldu.arenadaki 3-2 lik skora sen ordan çıkamadılar mı diyon.adamlar zaten ilk maçta 3-0 çaktılar.neden kendilerini yorsunlar ki.dün akşam fener 4 yaptı sonrasında nasıl durduklarını görmedin de mi sen.yoksa istese 6-7-8 giderdi o maç.ee haftaya o yorgunlukla ne olacaktı peki?

1|1
    1|2
    • O kaleciye 4 az bile kusura bakma ama oynasalardı

• işte onu diyom bende :)..dilerim gassarayımız bir kaç tur atlar.rakipler her ne kadar da kötü günlerinde olsada şakaya gelmiyor.türk takımı kazansın da ne olursa olsun :D

• Şöyle söyleyebiliriz korkma değilde çekinceleri olabilir çünkü birlik ve beraberliği sağladığımız zaman geçen sene ve daha önceki dönemlerde neler yapabileceğimizi herkes gördü.Evet bir münih bir barça gelse işimiz haddinden fazla zor olacak lakin şu anki form durumuyla m.united gelmesi seçilebilecek en iyi rakiptir.Ayrıca gönlümden a.madrid gelsin istiyorum :)

1|0
    0|0
  • aman aman münih çıkmasında... ama kesin o yavşak uefa münihi bize çıkartır türküz ya hani daha çok gol attırmak için bize düşmanlık ederler yine ama olsun canları sağolsun kıskananlar çatlasın. alnmızın akıyla orada mücadelemizi yapıp aslanlar gibi savaşarak oynayacağız inşallah maçımızı

1|0
    0|0
  • hahahah onlar korkudan değil o stadda futbol oynanmayacağını düşündüklerinden istemiyorlar. Tüm avrupa basınında şu gunlerde sizin stad hikayesi konuşuluyor :D

1|0
    0|1
    • Çekemediklerinden yapıyorlar

• bizden korkmaları normal çünkü ne yapacagımız belli değil :)) potansiyelimiz çok yüksek iyi oynadıgımız zamanlarda yenemeyecegimiz takım yok bunu onlarda biliyor bunun dışında belli bir sistemimiz yok ve buna bir önlem alamıyorlar ve kesinlikle bir etmende iman gücü :D

2|0
    0|2
  • Merak ettim o anketleri hangi sitelerde yapılıyor bu anketler.

1|2
    1|0
    • URL kopyalamakla hiç uğraşamayacağım Galatasaraylı olmadığın için görmemen normal

• Ben bütün takımların haberlerini takip ederim Beşiktaşlı olduğum kadar futbol sever biriyim o yüzden bütün haberlere bakarım. Merak ettim ama görmek istiyorum banane :)

• Kaybetmekten korkma,bir şeyi kazanmak için bazı şeyleri,kaybedebilirsin ve unutma,kaybettiğinde değil,vazgeçtiğinde yenilirsin..

Che Guevara

1|0
    0|0
  • manu ya da atletico gelirse çok iyi olur. dün görmüştüm o anketi. son 2 yılda real madrid, manchester united, juventus.. Avrupa'nın en itibarlı liglerinin şampiyonu unvanıyla gelen takımlar çıkamadı arena'dan.. diğer takımlar da çekiniyorlar haliyle :)

1|0
    1|1
  • ya şimdi allasen bayern münih,barcelona,dortmund,atletico filan sizden niye korksun ? mantıklı düşün bu takımlar neden korksun galatasaraydan? Sıkı bayern fanıyım forumlarında yarısı basit takım isterken en çok oly ile galatasarayı istiyorlar,yarısı en güçlü takımla yani arsenalle karşılaşmak istiyor düşün yani adamlar en güçlü takımları istiyorlar galatasaraydan mı korkacak münih? Ben galatasaraylı futbolcuların hiç ama münihle eşleşmek istediklerini düşünmüyor ancak şöyle isterler avrupanın en iyi takımıyla oynayalım diyip eşleşmek isterler yoksa fark yiyeceklerini çok iyi biliyorlar.

1|0
    0|1
    • Taraftarları korkuyor,neden o zaman en düşük yüzdeyi bize veriyorlar?

Boş konuşma

• Tamam bayern münih taraftarı korkuyor ya da barcelonaa taraftarı galatasarayla eşleşmeyelim bizi elerler diye =)))

• 2. Turda gs nin işi zor ...

1|1
    0|0
  • korkmamaları hata olurdu karşılarındaki ŞANLIGALATASARAY ve BÜYÜK GALATASARAY TARAFTARI. durum böyleyken korkunun olmaması zaten hata olur.. bu arada gökhanın konuşması tüylerimi diken diken yaptı adama helal olsun dedim

1|0
    0|0
  • PSG olabılır

1|0
    0|0
  • korkmamaları hata olurdu karşılarındaki ŞANLIGALATASARAY ve BÜYÜK GALATASARAY TARAFTARI. durum böyleyken korkunun olmaması zaten hata olur.. bu arada gökhanın konuşması tüylerimi diken diken yaptı adama helal olsun dedim

1|0
    0|1
  • niye korksunlar ki?

2|0
    0|0
  • ben de manu çıksın istiyorum.

1|0
    0|0
  • manchester ve chelsea haric korkan yok bu ikisi haric kim cikarsa ciksin farka gider gs maclarinda

1|0
    0|1
  • Kim olursa olsun Biz GALATASARAY ruhuyla oynadığımız sürece şanslar %50 %50 :)

1|0
    0|1
  • ahaha :D 2. torbadan kuraya girecek olan Arsenal, City, Milan ve Leverkusen, 1. torbanın daha fazla çekineceği takımlar bence..

0|0
    1|1
  • Hangi takım sizin taraftardan korkuyor ? Türkiye dışı anket yaptınızmı ?

0|2
    0|0
  • gs nin gidebilecegi en son yer ceyrek final

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• korkarlar tabi.öyle bir oynuyoruzki avrupada nezaman ne yapacağımız belli olmuyor.açıkcası ben bugünkü kurada m.united gelsin isterim

1|0
    0|0
  • ruhumuzu ortaya koyduğumuzda ne yol kalır gidilmedik ne dert kalır çözülmedik GALATASARAY bir his takımıdır bunu onlarda biliyolar ruhumuzu ortaya koyduğumuzda yenemeyeceğimiz takım yok bu yüzden bizden korkuyolar ;))

1|0
    0|1
  • umarım basarılı oluruz renktas

1|1
    0|0
Yükleniyor...