Allah ın var olmadıgını savunan arkadaslarım bunu ispatlar mısınız

Az once bir video izledm.ateistlerle yapılan bir sokak sohbeti.savundukları şeyler hakkında az çok bilgi sahibiyim.aramzda ateist vrsa gözleri kapalı savundukları şeyleri merak ediyrm ..

Güncellemeler:
Ya da varlığını savunan arkadaşlarım bizde bunu ispatlayalım..

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لاَ يَرْجِعُونَ Onlar, sağırdırlar, dilsizdirler, kördürler. Artık (hakka) dönmezler. BAKARA - 18

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 1500-1600 yıl once okuma yazma bılmeyen bırı bılımın olmadıgı bı cagda oku yaradan rabbının adı ıle oku o ınsanı aşılanmış yumurtadan yarattı dıyor. 1500 yıl once ... gercek gunumuzde anlasılıyor. ınsan ın dogumu nu ne de guzel 1500 onceden anlatıyor allah

0|0
    0|0
    • Kesinlikle.Kur'an-ı Kerim'in Peygamber Efendimiz tarafından kndı bildiği safsatalarla dolduruldugunu iddaa ediyorlar.Kur'an-ı Kerim de dünyanın yuvarlak oldugu gibi birçok bilgiyle karşılaşmamız mumkun..

• :) devrın cok onunde yuzyıllar sonra ortaya cıkacak ve cıkmıstır..

• Yine ateistler hariç herkes konuşmuş sfsfss

1|0
    0|0
  • Ateistleri uçağa bindir. Uçak havada yere çakılmadan hemen önce orda bir tane ateist bulamazsın. İnanmak doğamızda var. İnsanları kullanmak üstlerine çıkmak istiyosan bir din bul ve iyi yalan söyle derler. Şüphesiz allah birdir diridir.

0|0
    0|0
  • ispatlayıp ispatlamamak çök önemli değil nasıl olsa deprem oldumu herkes imana geliyor :)))))

0|0
    0|0
  • 3 kutsal kitabı alır okurum, yazılanları incelerim

0|0
    0|0
  • Allahi yok bilmek ahmakligin dik alasidir onun ilmine ne beyin nede guc yeter

0|0
    0|0
  • Sen ne yaparsan yap hidayet meselesi ispatın önündedir. Mucize görüp inkar edenler oldu. Unutma.

0|0
    0|0
  • boşverr sen onlar kendi dünyasında

0|0
    0|0
  • Beni özene bezene yaratan kim? sen

Ne yapacağımı da yazmışsın önceden

Demek günah işleten de sensin bana

O zaman nedir o cennet cehennem?

Ömer Hayyam

0|0
    0|0
    • Kim senin "yasa"nı çignemedi ki söyle?

Günahsız bir ömrün ne tadı kalır söyle.

Yaptığım kötülüğü kötülükle ödetirsen eğer

Seninle benim aramda ne fark kalır ki söyle

• nasıl yani?

• Selçuklu doneminde Melikşah için celali takvımını(takvim-i melikşah ı) hazırlayanda Ömer Hayyamdır.Bunca ilme sahip bu adamlarda mı uyduruo yani

• Peki oldugunu ispatlarlarsa bir soru daha soracaklar mı ?

deflarca ispatlanıyor ama yine de inanmıyorlar.

Ayrıca ateistlerin Yaratıcının olmadıgını savunmak gibi bir düşüncesi oldugunu sanmıyorum. yaratıcının oldugunu onlar da biliyor

0|0
    0|0
    • ülkemizde ateistlerin %61 Allah ın varlıgına inanıyormuş :)

• Dedim zaten. cogu inanyor. ama işlerine gelmez.

• bular felsefe hacı çok ciddiye almayın bunları.İnsanın savunma felsefesiyle alakalı şeyler bunlar.Sen olduğunu ispatla nehirleri ikiye filan. Örümcekler seni korur mu? Kedileri peşine takabilir misin? :DD Bu sonuncusu benim özelliğim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu konu tartısmaya gıdıyor ınanmayanı ınandırmak ıcın cabalayamam ne soylesende fayda etmıyor bunu denedım daha once

0|0
    0|0
    • bın kere de olsa kapısını asındırmaktan zarar gelmıs peygamberefendımızde yuzlerce defa kapısını asındırmıs ırsad ıcın kımlerın kımlerın.

Yükleniyor...