Askerdeyken hiç kadın komutanınız oldumu

askerde kadın komutanınız olduysa size nasıl davranıyordu çok sertmi oluyolar merak ettim askerlik kadını erkekleştiriyormu

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• gasdjfgasd aklıma ne geldi bizim bir ibrahim vardı şu psikolojik sorunlu tiplerden ilaç felan kullanıyordu, bunu en son hastane kapıya nöbetçi olarak görevlendirmişlerdi, bu mal hatun binbaşıya gidip sizinle arkadaş olabilirmiyiz demiş :D kadın karargah komutanını arayıp olayı anlatmış, karargah komutanı yavşağın tekiydi askeri bir gram sevmez ama yavşaklık olsun diye kadına gönül işi ben karışmam demiş :) en son kadın alay komutanını aramış 20 gün oda hapsi vermişlerdi :D

0|0
    0|0
    • iyimiş yine baksana bir arkadaş yazmış bölük komutanı bir kadın askerleri dövüyomuş çok şaşırdım

• bilemem başkasının anısını anlatıyor çok ciddiye almadım, bizim orada dayak vardı ama üstün başarı sergilemen gerekiyordu dayak yemek için :)) ben denizciydim bizim orada lojistik kısımlarda görev yapan hatunlar vardı hele bir tane bizim üsteğmenin devresi vardı hoş bir hatundu

Erkekler Ne Diyor 11

• Sende bir komutan olabilirsin, ve burda vicdanını rahatlatıyor da olabilirsin. Bir nevi günah çıkartıyorsun gibi ;)

0|0
    0|0
  • Benim olmadi ama bulundum allayda bir bölük komutanı vardi :D allahtan benim komutanim değildi çok korkardı askerler ondan

0|0
    0|0
    • neden korkuyolar

• Bazilari ego tatmin ediyor naparsın karşılık veremesin nasıl olsa

• tamam haklısında bir kadının dayak attığını ilk defa senden duydum çok şaşırdım

• olmadı benim

0|0
    0|0
  • Geçen askerlik şubesinde gördüm. erkekten farkı yoktu. Yani davranış olarak filan.

0|0
    0|0
  • Askere gitmedim daha, kadin komutanimin olmasini istemem kadinlar daha acimasiz olur.

0|0
    0|0
  • olmadi ama arkadasmin varmis küfür ble edymus:)

0|0
    0|0
  • ben o komutanı yerim lan :D

0|0
    0|0
  • Olmadi gordum ama at yelesi gibi sari saclari vardi

0|0
    0|0
  • onlar askerlere karışmazlar görevlerini yaparlar

0|0
    0|0
  • Askerlik kadınlara göre değil..

profesyonel hareket etmeye çalışıyorlar ama beceremiyorlar..

0|0
    0|0
  • hemde nasıl erkekleştiriyor ırzımıza geçiyorlar :(

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...