Damarlarıma zarar verdim galiba

2 Yıldır fitness'a gidiyorum sağlam bir vücudum var ama fazla ağırlıktan herhalde damarları çatlattım veya herhangi bir zarar verdim hepsi dışarı çıktı parmaklarıma kadar doktora gitmelimiyim?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• doktora git bencede

0|0
    0|0
  • Gitmelisin vücudunu en iyi sen tanırsın bir gariplik varsa git.

Ayrıca kolları damarlı olan erkek seksi olur diyorlar haberin olsun flgkjfghfg

0|0
    0|0
    • bunu en iyi bilirim :)) fakat kolumda önceden hiç olmayan bir halsizlik var ve damarlar önceden okadar fazla değildi.

teşekkürler.

• gemiş olsun her ihtimeli düşünmek lazımgit bence

0|0
    0|0
  • kas büyüdükçe deri genişliyor ve damarlar normal insana göre daha belirgin oluyor.ama kafana taktıysan bir doktora gidebilirsin de kime gidiceksn hangi bölüm bakar?

0|0
    0|0
    • Onu biliyorum yağ sıfırlarda damarların gözükmesi normal birşey ama kolumda önceden hiç olmayan bir halsizlik var ve damarlar önceden okadar fazla değildi.

• kas dokusu zedelenmiş olabilir git o halde geçmiş olsun

• teşekkürler.

• Tabiki git sağlık her şeyden önce gelir, geçmiş olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• doktora git ilerleme olacaksa önlem alırsınız izler muhtemelen duzelmez benimde kol içlerinde var kaldı öyle

0|0
    0|0
  • keşke bunu fitness koçlarından birine sorsaydın onlar bu olaylarda bilgi sahibi oluyorlar istiyorsan yarın gittiğimde sorup seni bilgilendire bilirim kardeşim ?

0|0
    0|0
    • iyi olur ben 2 sene gittim bu sene bıraktım kendi odama alet aldım evde devam ediyorum yani hoca yok :) bir zahmet benim yerime sor

• çıksın bunda ne var ki bazı insanlarda doğuştan var bu :/

0|0
    0|0
    • Boru hattı gibi oldu kardeş önceden küçüklerdi bu hafta birşey oldu 2 katına çıktılar

Yükleniyor...