Yanındayken Özlemek Onu yaşayamamak Nedir Bilir misiniz?:(

İnsanın bu kadar yakınında olup yaşayamaması, aynı yastığa başını koymasına rağmen yaşanan- yaşatılanların etkisinden kurtulamayıp aşkını yaşayamaması. beyninin arı olamaması.

bu kadar severken bu kadar uzak kalmak... o kadar sevmek ve bir o kadarda yaşayamamak..

ne düşünüyorsunuz? Nasıl unutabilirim tatsız günleri ve elimizden haksızca- adice çalınan yılları?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• ne yaşadığınla bağlantılı olmakla beraber aynı yastığı paylaşıyorsan

negatif her şeyi at gitsin düşünerek heba etmene değmez...

0|0
    0|0
    • çok uzun bir süre haksızca müdahil olmaları k. validemin yuvamıza. bu süreçte hiç hak etmediğim rencide edilişler ve haksız eleştiriler. sürekli yergi v.s.

• Hadi gel gözüm düşünmemeye bak Mevla'ya havale et o en güzel hesabını sorandır bu saatten sonra düşünerek yine sadece kendine edersin

Halka sitem halkın sitemini takmamaktır...

güçlü ol hiç birşey yaşanmamış gibi biliyorum zor ama imkansız değil burcun ne kuzum senin ?

• ben eşimin gözlerine bile bakamıyorum...Yaşayamadığımız elimizden çalınan yıllarımızı görüyorum. eşime doyamadım ki biz hiç ikimiz biz olamadık ki:((

Erkekler Ne Diyor 3

• ne oldu da bitti bu önemli

Yazdıklarından anlaşılan sadece tek taraflı sevgi aşk olayı.

0|0
    0|0
    • değil aslında. evliyim ve eşimle bir birimize kalamadığımız çok uzun yıllar çalındı elimizden. yaşayamadığımız, kayıp yıllar.

• arkadaşlarınla vakit geçir seni mutlu eden şeyleri yapmaya çalış şarkı dinleme bir süre herşey daha güzel olucak zamana bırak.

0|0
    0|0
  • onu elde ettıgın anda herseyın büyüsü uçup gidecek biliyorum ama onu yıllardır gormeden her sezen aksu sarkısında onu dusunuyorum. ama hayat bır sarkı degıl ve bız yasıyacagımız seyler oldugu ıcın dunyadayız . hayat senden kıymetlı degıl

0|0
    0|0
    • bahs ettiğim kişi eşim. üzüntüm yaşatmadıkları yıllarımız.

• ewt bu zor bır durum .evlı flan degılım ama az cok anlıyorum. zor durumda kalmamak ıcın eşine olumlu konusmalısın , onun aılesıne de ole.yanı kolay degıl ama guclu bır kadın bunun ustesınden gelecektır.sen sorunun ne oldugunu anlıcak kadar guclusun

Kızlar Ne Diyor 2

• cok zor bir durum hic calismadigim yerden ... Allah yardimcin olsun ama es terapisi dusune bilirsiniz

0|0
    0|0
    • eşimle değil ki sıkıntım yaşananlara üzüntüm.

• hayata iyi hazirlayamamis aile ortamin seni ... her insani gülümseyerek kazanamazsin, bazende dis göstermen lazim ve herkez seni sevmek zorunda degil, sende herkezi sevmek zorunda degilsin, önemli olan saygili davranman hepsi bu... ve en cok sasirdigim senelerden söz etmen ve davranislarinla hergün yeni birgün buna eklemen... kendini acimakdan vazgecmelisin bence

• ailemde hiç sert bir ortam yaşamadım ki.hiç kötülük yapamazdık kimseye.naif kibardık ailece. bilemezdik ki böylesi insanlarla muhatap olacağımıza.

saygılı davranmam içindi zaten bu yıpranmışlıklar.onlara saygılı davranmak için bildiğiniz sömürülmeniz,hakir görülmeniz gerekiyor.hiç bir şekilde olayları okuyamıyorlar,okumak istemiyorlar.hırs-egonun olduğu bedende empatik yaklaşım olabilir mi?

kendime acımıyorum. bu benzetmenize katılmıyorum.hak etmediklerini bilmeme rağmen verdiğim değere kızıyorm

• Bence uyu. Hepsi geçer, ya da bu kadar dayanılmazsa sancın sarıl bitir bütün kırgınlıkları..

0|0
    0|0
    • kırgınlık eşe değil maalesef canım. çok daha derin.

• İyi de geçmiş gitmiş artık. Üzülmenin zamanı değil ki. Üzülmüşsün üzüleceğin kadar zaten. Şimdi ecel Allah göstermesin eşine gelse ne yapacaksın? Kayınvalidem beni üzmüştü doyamadan gitti mi diyeceksin. Unut bir günlüğüne olan biteni. Sarıl eşine, unutalım mı herşeyi de. Olsun bitsin. 3. şahıslar yüzünden mutluluğu geciktirmenin alemi var mı? Niye ziyan ediyorsunuz hayatı kendinize.

• çok mantıklı diyorsun canım da o kadar kolay olabilse keşke.biz çok uzun yıllar (on yıl) sürekli annesinin hükümdarlığını- ezici baskınlığını yaşadık.

ikimizin de terbiyemizi bozmaması anne faktörü olmasındandı.Büyüktür saygımızı bozmayalım düşüncesindeydi.oda üzerimize geldikçe geldi. bizim asil davranışımızı anlamak istemedi yüklendi.

bizim her yaptığımız yanlış-her adımımız hata-çirkin kötüydü.

bir kere takdir edilmedim.bir kez güldüyse onun hatrını gördüm bunca yıl o hep aşağıladı kolay mı?

Yükleniyor...