Dudak küçültme ameliyatı hakkında bilgisi olan var mı?

Estetikle dudaklarımı küçülteceğim aranızda yaptıran var mı? Yaptırsam sorun yaşar mıyım?

0|0
12|29

En İyi Erkek Görüşü

• bir kaç tane geri zekalı dalga konusu yapıyor dıye mı dusunuyorsun bunu

o salak kızlarla beraberken yoldan bır erkek cevır kımın dudaklarını opmek ıstersın de tercıh sen olursun bu dudaklara sahıp olmak ısteyen bı dunya kız var kıymetını bıl sacmalama götün buyuk deseler onu da kucultecekmısın ya da kulagın ya da ellerın heyy allahım yaaa

0|0
    0|0
    • totonu da mı küçülteceksin diyince hunharca güldüm :D Teşekkür ederim

• şimdi aynanın karşısına geç guzel dudaklarınla kendıne bır öpücük at

• :)) peki teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 28

• ya dalga gecenlere laf koyacaksın tabırı cagızse kıskanıyolar onlar. dolgun dudak ıyıdır.. bo erkek gozuyle bakınca opulesıdır... bos ver sen o kıskank kızları. bu kız mılletı sevgılın olsa kıskanır guzel bı yanın olsa kızkanır cok cırkefler :) kıyma takma kafanı guzeller onlar. gayette normal buyuk falan degıl ayrıca

0|0
    0|0
  • bilgim yok panpa.

0|0
    0|0
  • sende mi troll oldun kız

0|0
    0|0
  • Ziyadesiyle iyi bence..

0|0
    0|0
  • Aman gözüm dur ya ne yapıyorsun sen

Biz seni böyle baloncuk dudaklarınla sevdik

Sana bir şaka yaptık takıldık

Ben senin yerinde olsam ameliyat değil onları sigortalattırırm

Sakın dokunma o dudaklara

Öyle değil mi çocuklar

1|0
    0|0
    • tamamen katılıyorum. +1

resmi niye kaldırdın la..önden george clooney profilden brad pitt' i andırıyosun baktıkça içim açılıyodu. şaka bir yana güzel adammışsın..

• Eşekçi kardeş senin için imzalı resim atabilirim

zxcxzc

• gözaltı torbalarına ve dudak ile ilgili estetiklerin tamamı nerdeyse başarısız olmuştur. hem çok belli oluyor hemde doğallığı çok bozuyor. ve dudakların çok büyük değil. normal

0|0
    0|0
  • yazık be nasıl kıycan

0|0
    0|0
  • Tövbe bismillah..

0|0
    1|0
  • Çok saçma. Herkes Angelina Jolie, Türkan Şoray dudaklı olmak isterken sen küçültmekten bahsediyorsun. Bence böyle birşey yaptırırsan ileri de pişman olursun

0|0
    0|0
  • Dudaklarından memnun değil gibi gözükmüyorsun. Bence hata yaparsın. Milletin elde etmek için para döktüğü güzelliği kaybetme.

0|0
    0|0
  • Boşver fena durmuyor, asıl ben dudak kontürü yaptırmak istiyorum. (Gülmeyin) alt dudağımın bazı yerlerinde çizgi belli olmuyor çünkü.

0|0
    0|0
    • :D Teşekkürler. Bu gidişle bıçak altına yatarak ben kendimi maymuna çevireceğim diye korkuyorum.

• O dudak olmamış.

0|1
    0|0
  • Dudaklarında bir sorun yok gördüğüm kadarıyla, hele bu yaşta sakın estetik işlerine girme derim. Doğal güzelliğin yok olabilir.

0|0
    0|0
    • Haklısın galiba ufak çaplı bir özgüven sorunu yaşadım yerine oturdu . Teşekkürler

• estetik yaptıranları görmüşsündür ünlüleri hepsi kurbağa gibi hele dudakları balık ağzı gibi oluyor iğreniyorum onlardan estetik dudaklı kadın öpeceğime bulaşık eldivenini öperim daha iyi

0|0
    0|0
  • orjinal her zaman daha iyidir

0|0
    0|0
  • dudakların cok büyük değil ki

0|0
    0|0
  • ya ne uğraşıyosun iyisin iştee

0|0
    0|0
  • dudakların güzel dokunma hem ince dudak hoş durmuyor

0|0
    0|0
  • Bu hali güzel.

0|0
    0|0
  • Dogallık esastır gayet hos birsey yaptırma :)

0|0
    0|0
  • severiz yaratılanı yaradandan ötürü

0|0
    0|0
  • ilerde sorun olur estetik tam güvenli birşey değil bana göre

0|0
    0|0
  • bunu ilk defa duyuyorum ne oldu angelina jolie dudaklarına dolgun dudak iyidir iyi :D

0|0
    0|0
  • vur ona genislesin

daraltmaoperasyonu felan

hayirli isler

0|0
    0|0
  • paran çoksaborç versene bir 150 tl kreid kartını ödiyimim

0|0
    0|0
    • Oldu.O benim estetik param :))

• gözün çıkmasın emi biz kartı ödiyemiyoruz sen dudaklarını yaptıır bence böle iyisin sen o parayı bana ver:)) resimlerine baktım yakışmış hemde çok

• biz seviyoruz senin dudaklarını

cayırt

0|0
    0|0
  • melankoli yapma kıymma dudakların güzel senin ailecek izliyoruz:9

0|0
    1|0
  • Ben o dudakları öpmenin hayaliyle yaşarken bunu bana yapamazsın :(

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• aslında çok dolgun değil ama yapısı çok uzun. ve alt dudağın biraz gevşek gibi yani balık gibi yayılmış derler ya öyle. kenarlardan biraz küçültürsen daha güzel olur bencede. sorun yaşar mısın onu bilemem hiç yaptıran görmedim çevremde

0|0
    0|0
    • Ne yani küçültme işine giriyim mi diyosun?

• kenarlardan biraz küçültsen daha güzel olur bence. yapısı çok uzun çünkü ya da resimde öyle çıkmış. dudaklarını incelt demiyorum bu arada dolgun olsun ama kenarları daha toplu olsun

• Dudakların kalın degil agız yapın buyuk.Kucultmek yerine, ust kısıma estetik dusunebilisin

0|0
    0|0
  • madem dudağından şikayetçisin o profil neden sadece dudak

1|0
    1|0
  • ne zorun var dudaklarınla.. etli işte ne güzel. millet gider silikon yaptırır sen küçülttürme derdindesin. saçmalama.. çok güzeller.

0|0
    0|0
    • Çok göze batıyor ya dalga konusu yapıyorlar kızlar dışarıda bazen.

• kıskanıyolardır.. benim dudaklarım incedir oysa kadına biraz etli dudak yakışıyo.. ben kıskandım seni mesela.. takma sen onların dediklerini. çok harika dudakların var. tam yumulmalık

• dudakların normal eğer resimdeki sensen

0|0
    0|0
  • SEN DELİ MİSİİİN! Neden neden neden?

Dolgun dudak her zaman iyidir. Bırak estetiği falan. -_-

0|0
    0|1
  • O dudaklar seninse hiç gerek orta normal bir dudak

0|0
    0|0
  • büyük değil ki normal.

0|0
    0|0
  • Bence yaptırma güzel zaten dudakların

0|0
    0|0
  • Dudaklarıma kıyamam yahu :/

Çevremde de yok yaptıran ama acısına değmez bence.

0|0
    0|0
  • fotodaki sensen eğer o dudağın büyümmüş halini görmek istemem. Bence iyi şuan

0|0
    0|0
  • Hayır dudaklarım büyük seviyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...