Yaşam amacınız, önünüzdeki hedefiniz ne?

Neden yaşıyorsunuz? Dur abi ölmeden şunu yapmam lazım dediğiniz hedefiniz ne?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• iki isteğim var gerisi boş. sağlıklı bir ömür imanlı bir de ölüm ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hedeflerim fazla.

0|0
    0|0
  • bir seçenek olarak sunulmadı ki

0|0
    0|0
  • Belirli bir amaca hizmet etmiyorum ve hiç bir pazarlığım yok yaşama dair.

Yaşıyorum dilediğim gibi.

0|0
    0|0
  • 2 3 dil öğrenmek (arapça öğreniyorum)gitar çakmayı öğrenmek güzel ve ahlaklı bir kadınla evlenmek gezmek çoooook gezmek çocuğumu en iyi şekilde yetiştirmek iyi bir baba ve koca olmak

Dünyaya asıl gönderilme amacımız neydi?allah bizi eylenelim yıldA bir sevgili değiştirelim içki içip seks yapalım diyemi yolladı?hayır kendine ibadet etmemiz için fakat bu dünya bizim gerçekliğimiz olmuş durumda malesef.

0|0
    0|0
  • yaşama amacım eğer muhasebeyi bitirirsem hala evli değilsem yardıma ihtiyacı olanı azda olsa hayata bağlamayı , birazda olsa güldürmeyi çok istiyom :D

0|0
    0|0
  • kendimi tam anlamıyla tek goruyorum baska bir tane daha benden oldugunu sanmıyorum bana kalırsa herkes tek ve herkesten baska bir tane daha yok ama benim bu konuya dair beklentilerim cok yuksek.

0|0
    0|0
  • güzel soru :) yaşam amacı yok valla körü körüne yaşıyoruz iyi kötü iş aile ölcez olay bu

0|0
    0|0
  • bir gün yıldızlara ulaşmak en büyük hayalim...

0|0
    0|0
  • ölmemek

ölümsüzlük formülünü bulmama çok az kaldı hepinizi kurtaracam canlarım benim <9

cayırt

0|0
    0|0
  • Bu soruyu her yaş grubuna sordugunda alacagın cevaplar normaldir.

Ama bir alt yaş grubundaki kişi üst yaş grubuna geldiginde alttaki hedefleri degişir.

o yuzden 5yaşındaki cocuk oyuncak der 12 yaşındaki okul bitsin der 15 de öyle

20 yaşındaki uni ve iş der

23-24 yaşındakiler gec evlenicem der

yani kişiye göre degişse de insanların duyguları degişken oldugu icin hedefleri de degişir.

0|0
    0|0
  • şuan esra onu bir gerçekleştiriyim büşra var bide sırada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çocuk psikolojisi üzerinde uzmanlaşmak ,. önümdeki en yakın hedef bu :)

0|0
    0|0
  • dur abi ölmeden esaslı bir tövbe edeyim bide hacca gideyim nolur

1|0
    0|0
  • Suanda okulumdan mezun olup aklımdaki işe girmek, ondan sonra diger isteklerim geliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...