Günlük tutuyor olsaydınız bugün ne yazardınız?

Sizde isterseniz benim gibi kağıda yazabilirsiniz :)

link

0|0
17|28

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Gölgeli ruhumun seyir defteri;

14/12/2013

Saat 12:40

Geç bir vakit farkındayım, dışarıda ziyadesiyle soğuk bir kış günü var. Belki de bu yüzden bu sıcacık yatak daha hoş geliyor bana. Rüyalarımdan bahsetmeme gerek yok zira sen bunu iyi biliyorsun. Hep aynı girdaplar ve yalnızlıklar furyası içinde boğulduğum anlardan biriydi..

Yüzümü çelik gibi soğuk su ile yıkarken aynaya yine o boş ve durgun gözlerle baktım. Gün geçtikçe karşımda gördüğüm suret giderek yabancılaşıyor.

Kahvaltımı yaptım, iştahım olmasa da yemek zorunlu. Tv'de hep aynı saçma programlar var, haberlerde ise kar.

Sanırım en uygunu belgeseller. Bir timsahın su içmeye yaklaşan antilop'a saldırış anını aynı heyecanla izledim.

Mailler ve ks'ye göz attım. Dün geceki soruma 35 yeni cevap görmek şaşırttı beni. Sonrasında Donnafiamma ile görüştüm.

O da yeni uyanmış ve başında bir ağrısı varmış. Umarım geçmiştir.

Gece olduğu uykum yok ama zihnim uyumamı emrediyor. Hayat aynı sıradanlıkla bir kez daha beni boğdu.

Kendine iyi bak seyir defterim. Yarın görüşmek üzere..

2|1
    0|0
  • link :D

1|0
    0|0
  • Yazında çok güzelmiş imrendim açıkçası.Ben günlük yazsam kesin benden başkası anlayamazdı hem yazı anlamında hemde daldan dala konudan konuya atlardım

0|0
    0|1
  • sevgili günlük bugun sıradan bir gündü akşama kadar ofiste oturdum arada dizi baktım olmadı soru cevapladım gün bitti..

0|0
    0|0
  • Acikcasi sunu yazardim Sevgili Günlük bugun yine aksam oldu uyuyorum yine uyanacagim ve yine iki yüzlü insanlar icinde yasiyacagim..

0|0
    0|1
  • atlas dergisi fotomuhabiri kerem yücel in bir sunumuna katıldım dün akşam ...anlarını dinlemek portfolyosunu görmek güzeldi ..idellari mutluluğu için ışığın peşinden koşan bir adam .. biraz önce düşündümde mutluluk kamerunda yaşayan bir yerli için o gün vahşi bir hayvan tarafından öldürülmeden geceyi görebilmekmiş meğerse ...salı dan perşembeye ankarada kayolucam ışığın peşinde cumartesi geceside taraklıya gidiyorum yeni bir kare çıkar sanırım ...belki bir gün bende magnumdan davet alırım kim bilir umut işte ...

0|0
    0|0
  • Açın çocuklar çok seveceksiniz

link

Mavi mavi ah mavi

Vassayki len meyti

Ayniki mam las selami

Oy ooy

Sevgili günlük;

Bugün yine hayvan profesörle dalaştık.. Kafam bozuk..

Serseri profesör .. Merkep bile olamaz bu...

Seni Malezyaya göndereceğim diyor...

Ulan ben ne yapayım orada?!

Milleti Hollanda'ya Almanya'ya İngiltereye yolluyorsun da bana niye Malezya

Hayatımı karartacak itoğlu it

Neyse, nerde kaldık günlük kardeş

Neyse ya bu da gelir bu da geçer, ,

Hakuna matata

1|0
    1|3
  • sevgili günlük 7 de eve geldim uyudum 3 te kalktım bilgisayarda face e ks ye takıldım 10 işe gidiyorum ya pişirmeye ya da paketlemeye gidecem inş arıza cıkar bantlar durur vardiye btti

0|0
    0|0
  • erdal eren i anardım

1|1
    0|0
  • piiuuu ne uyumuşum be..yalnız peynir güzeldi

0|0
    0|0
  • berbat bir gündü atlardım. bu arada aç karnına sigara içmek genetik rahatsızlıklara yol açabiliyomuş bebeciğine merhamet et

0|0
    0|1
  • yazsam bugün 2 kere elektrik kesildiğini atlamazdım sanırım.

bu arada 13 yıl önce aldığım günlüğüm hala bitmedi. ama ısrarla yılda bir filan yazarım ve eskileri okurum :)

0|0
    0|0
  • cok soguk ıcım acıyor . bazı seyler benı cok huzursuz edıyor... yuzlesecek o kadar cok sey varkı .allahım senınle konusmam lazım. o ısıgı goster o gucu bana ver

0|0
    0|0
  • Sayfayı boş bırakırdım..

0|0
    0|0
  • kendımı bıldım bılelı gunluk tutuyorum.. o kadar alıstık kı artık bırbırımıze son bır bucuk senedır her aksam defterı acıyorum selam verıyorum ve kapatıyorum :D

0|0
    0|0
  • Gunluk tutacak kadar cesur degilim henuz

0|0
    0|0
  • sevgili günlük baktım hep ben yazıyom sen susuyon derdime derman olma gibi niyetin yok seni bundan sonra tuvalet kağıdı yapacam. bu akşam dertleşecek birilerini bulcam =)

0|0
    0|1
  • merhaba günlük biliyorum dilin olsa herşeyimi herkese anlatırsın ama dilin falan yok

QAPAQ

cayırt

2|0
    0|1
  • Uyandım ve uyuyacağım.

0|0
    0|0
  • bugün bir değişik oldu be, ha? son anları mesela.. oldu bence oldu saki.. oldu teşekkürler, kendine çok iyi bakıyosun günlük, öpüyosun günlük

0|0
    0|1
  • sevgili günlük kendine iyi bak uğraşamam senle pislik

0|0
    0|0
  • Gelmeyecek bir gideni bekledim bugün ...

0|0
    1|0
  • "Bugün yine kimsenin önemsemediği şeyleri yaparken mutlu oldum."

0|0
    0|0
  • hehe bayıldım gülmekten

0|0
    0|1
  • aöf den çakıldık yazar bitirirdim

0|0
    0|0
  • Tutmadigimi nerden biliyorsun lan sen

0|0
    0|1
  • her günüm bok gibi olduğu için gerek yok

0|0
    0|0
  • Önce ben Quiz ve Vize ye girdim sonra aslında onların bana girdiğini anladım...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 16

• Bugün berbat bir kabustan uyandım,kaçta kalktığımı hatırlamıyorum.Gün o kadar sıkıcıydı ki...Nereden estiysen birden Edith Piaf dinlemeye karar verdim dinledim ağladım...Onun o hazin hayatına ve sevdiklerini daima kaybedişine..

Bir bardak sıcak çikolata ile harika bir roman alıp yatağıma uzandım ve yazarın insanı baştan çıkaran edepsizliğine biraz araverdim ks ye göz atıyorum.Sanırım bitirmeden uyuyamayacağım ama tam şuan da uyursamda çok hoş bir rüya görecekmişim gibi hissediyorum :)

İşte böyle günün sonunda gülüyorsan kabuslarla uyanmanın bir önemi yok.

Mutnojmet

1|0
    0|0
  • Sevgili günlük yeter bu günlük... :D

1|1
    0|0
  • Günlük tutmayı sevmem. Önemli anılar defterim vardı bir zamanlar. Lise de de lisede yaşadığım önemli günleri falan kaydederdim. Lise defterim vardı. Öyle her şeyi de yazmam yani. Bugün sıradandı. Günlük de hiç mantıklı değil bence. Hem ben nefret ederim günlükten. Niye geldim ki ben buraya. Hadi kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Gercek dostlarimi bugün daha iyi tanidim sevgili günlügüm yazarim sadece

Buraya yazdim idare et :)

0|0
    0|1
  • sevgili günlügüm buğün çok hastayım ateşim kaç bilmiyorum bile aşırı sinirli olduğum insanlar var bugün ve bu siniri atmadan da iyileşemem sanırım ayrıca biskolata starsın kakolusu ne harika bişeymiş. ayrıca babamı doktora gitmeme konusunda nasıl ikna edicem bilmiyorum bana akıl ver gözünü sevem.. ayrıca bu g ve ğ ile imtihanımda tanrı yardımcımız olsun.

0|0
    0|0
  • Midem cok fena yazardim sistim yazardim heralde :D

Özler gunler haric gunluk tutmam cunki genelde ayni seyler mevcut

hergun gerilim heyecan göremiyorum ben

0|0
    0|1
  • Useniyorum ben yazmam :D

1|0
    0|0
  • ne yazam ya la matematik defterimi mi geçirem günlüğe, hayatım şu an bundan ibaret amk ben öyle hayatın..:(

0|0
    0|1
  • allah belanı versın AÖF.S

0|0
    0|1
  • yazın çok güzelmiş ;))

0|0
    0|0
  • Benımkı bu aralar keyfe keder uzun oluyor. uyumaya yakın doldururum günlüğümü.

0|1
    0|0
  • dün ne yazmışsam bugünde onu yazardım

0|0
    0|1
  • ben günlük tutuyorum çocukluktan beri kimseye okutmadım

0|0
    0|0
  • yine iş bulamadım yedım içtim bırazdan da tuvalete gıtcem yatcam*yazardım

0|0
    0|1
  • günlük tutacak kadar bile değişiklik olmuyor günümde.

0|0
    0|0
  • 14.12.13 /

/00:30/ Hayalim gerçekleşir mi ki .. Tüm gün defalarca düşünürken birde. Ben hayalimde kendimi kandırdığımı zannederken neden gerçeğe dönmeye başlıyor ki.. Evet hayaldi. Ama doğa ruhumu okudu. Düşüncelerimi duydu ve onu bana yönlendirdi. Tam 1 yıl sonra söylenen tek kelime yetti ruhumu alevlendirmeye.. '' Selam '' ...

/ **:**/ Sadece bir kelime yetti tüm hayatımı baştan aşağı değiştirmeye. Karşımda iki yol var şimdi. Ya gözlerimi kapatıp yola devam edeceğim. Ya da onunla dibe batıp merdivenleri tekrar tırmanacağım. Hayat benimle neden böyle bir oyun oynuyor ki. Neden 1 yıl önce değilde bugün. Neden 6 ay önce değilde bugün.'' Evet, beni istediğini biliyorum. Benim istemediğimi sanıyorsun değil mi.. Evet diyemiyorum.. Neden bilmiyorum.. Lütfen benden vazgeçme.. ''

Tam umudumu kesmişken BUGÜN en başa döndürdün beni. Sana ihtiyacım var.. ! '''''

''Bu da benim günlüğüm. Günlüğümde hem kendimle hem doğayla hemde başkalarıyla konuşurum. Sadece tesadüf demeye alıştım çoğu şey için. Bugün benim için çok özel bir gün .. Güzel bir gün :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...