Adanademirspor taraftarı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben çarşıyla birlikte ülkenin en iyi taraftarının şimşekler olduğunu düşünüyorum. ben galatasaraylıyım hiçbir alakam yok ama çok takdir ediyorum. texaslardan iyi olduklarını düşünüyorum sizin görüşleriniz nedir arkadaşlar?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle sana katılıyorum ..

Bu yüzden Adana derbilerini izlemekten aşırı zevk alıyorum ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öyle ama kupa maçında polisle çatışıp bursaspor otobüslerinin camlarını kırmışlar. Ben pek sevmiyorum açıkçası. Bandırmasporlu bayan bir sporsever olarak bence ADANASPOR turbeyler grubu daha efendi ve sempatik geliyor bana. Son maçlarında Atatürk resmi açmışlar hoşuma gitti bu :) Bu da benim görüşüm :)

0|0
    0|0
    • link :)) buna ne diyeceksin :)

• burada en azından yönetime olan bir başkaldırı sözkonusu. Bazen Bandırmasporlular da bu tür şekilde haklı olarak sert tepki koyarlar yönetim istifa etmez kulübü borca sokar, sen olsan ne yaparsın? En azından ben Adanaspor taraftarını centilmen buluyorum başkalarına zararı yok. ADS'li Ali Utku beyin tümöründen öldüğünde tüm Adanasporlular ADS'ye sahip çıkmıştı. Her takımda iyisi de var kötüsü de...

• En iyi taraftar ultrAslan'dır siz sadece kavgacı olduğunuz için göze girmişsiniz,Adana'da da öyle onlar da çok fazla kavgacı Bursa'lılar da öyle ama buna karşın Sami Yen günlerini hatırlatmamda fayda var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kaba adamlar. Çoğu için taraftar,adam bıçaklamak, haftalık bir rutindir.

1|1
    0|0
    • :)))) hahaha +1 :D iyi güldürdün gece gece

• ksk'dan bir haber

0|0
    0|0
  • Acimasiz. Kendi memleketinin diger taraftarlarina saldiracak kadar kabalar.

0|0
    0|0
  • Adana derbilerinin tadı bir başka

0|0
    0|0
  • severim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...