Yorum yaparmısınız lütfen ama dalga gecmeyın..

eskı sevgılımle sarılarak cektırdıgımız bı resım vardı. onun telefonundan tam olarak sılıp sılmedıgımı hatırlayamıyorum. neyse gecen gun bu fotoyu ıstedı benden ben de yok dedım. ancak bugun facesıne baktım ıkımızın resmının de ıcınde oldugu bellektekı fotolarını atmıs. acaba o fotografın orda oldugunumu gosterdı resımlerı atarak yoksa olmadıgı ıcın mı ıstedı benden yoksa onda var fakat bana bı ısaretmı yapıyo . cunku ıntıkamcı bırı ...

Güncellemeler:
olay şundan ıbarett... eskı sevgılım benden bır resım ıstedı ıkımızın yanyana oldugu. yanı kendısınde yokmus gıbı. ancak bu ıstedıgı resmın de ıcınde bulundugu dığer resımlerını face atmıs. ben de sankı zamanın da onun telefonundan o resmı sılmıstım. demk ıstedıgım şu acaba resım onda var da yokmus gıbımı davranıyor yoksa gercekten yok ve bıseyler karıstırmak ıcın benden mı ıstıyor..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk ne karıştırabilir ya resmi sana sormuş yok demişsin o da aramış ollanları bulmuş işte.sende versen bu resimleri kullandığı gibi kullanırdı heralde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• dalga geçmiyim eyvallah ama gerçekten hiç bişi anlamadım

1|0
    1|0
    • 2 kez okudum al benden de o kadar:)

• çocuk aradığı fotonun da olduğu bellek kartındaki fotoları paylaşmış ve intikamcıymış kuramıyorum bağlantıyı:)

• Senden istediği fotoğraf yoksa paylaştığı yerde, paylaşmak için istemiş olabilir.

0|0
    0|0
  • Aramaya üşenmiştir o ilk başta.Sonra sende yok dedigin için aramış bulmuştur :D

0|0
    0|0
  • sen neyin kafasını yaşıyorsun kendini kaybetmişsin be güzelim yazık sana takma bu kadar

0|0
    0|0
  • dalga geçmiyim eyvallah ama gerçekten hiç bişi anlamadım

cayırt

0|0
    0|0
  • çıplak mıydınız sarılırken? atsa nolur atmasa nolur?

0|0
    0|0
    • çıplak degıldım ama gorulmesını ıstemedıgım bı foto

Kızlar Ne Diyor 1

• Hala saklıyomusun diye kontrol etmiş sonrada ben hala saklıyorum diyerek paylaşmış.

0|0
    0|0
    • kendıne ait olanları atmıs sadece

Yükleniyor...