Birinin seni merak etmesi , sahiplenmesi ..

Mesela bir yüzüğümüz olsun hiç haberim yokken alsın bunu tak senin sevdiğin oldugunu bilsinler biz biririmize aitiz desin. Beni sahiplensin, karışsın çok üstelemeden ama açık seçik kıskansın beni. Aşkım giymiceksin onu desin ama ben bir şekilde onun gönlünü alıp giyeyim onu Allahm ya desin o kızgın ama aşık gözleriyle. Bana sımsıkı sarılsın . hep benim olacagını hissedeyim.. heyecanım hep sürsün... yazsam yetmez buraya... ama bu istediklerim benim hiç bir zaman olmadı.. tek hayalimde bunlarr. bunları düsünüp uyuorum ama kaç senedir konustugum biri bile yok.. neden sizce

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• senin durumunda çok insan var bizimde hayallerimiz var beklentilerimiz ya zamanıı tutturamadık ya da kişileri ya kader diyoruz ya da nasip.. kurduğun hayaller güzel onları kaybetme öyle biri olacak hayatında inan ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• senin bu saatte burada ne işin var?! çabuk kapat pc yi bir daha da böyle başka erkeklerin olduğu bir ortamda görmek istemiyorum seni.sadece benimle konuşmanı istiyorum (yüzük işi olmadı yalnız param yok alamadım)

1|0
    0|0
  • Allah İnsana Olmucağı Şeylerin Hayalini Kurdurmaz Kardeş sabret yeter sen

1|0
    0|0
  • böyle kızlar var mı ya..halen

0|0
    0|0
  • belki de sana istediğin tüm bu şeyleri yaşatacak sevgili için saklanıyosundur. üzülme herşeyin bir zamanı var. bazen o zaman bizi biraz yıpratsa da =)

1|0
    0|0
  • Ben yasataym bunlari sana. Bende bunalri yastcak birini ariyorum:)

0|0
    0|0
  • Bende eski nişandan kalan yüzük var o olurmu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...