"Bugün Dost Yaralanmış, Yine Gönlüm Hoş Değil."

Bir adam düşünün Tüm futbol camiası tarafından sevilen beyefendiliği sayesinde rakip takım taraftarlarının bile saygı duyduğu...

Trabzon halkının gönlünde taht kurmuş öyle ki cenazeye gitmek isteyenlerden minibüsler ücret almamış...

Annesini bugün toprağa vermiş süresiz izni geri çevirmiş Kasımpaşa maçında kalesinde olmak isteyen yüce yürekli bir insan ... Tolga Zengin ...

Adını duyduğunuzda aklınıza ilk gelen nedir?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• tolga öldümü :Ssss

1|0
    0|0
    • annesi ölmüş pardon Allah tahsilatını affetsin. Mekanını cennet eylesin

• yuh kardeşim ya.. kadın borç takıpta mı gitmiş allah "tahsilatını" affetsin yazıyorsun.. hayatında kitap ta mı okumadın hiç.. "allah TAKSİRATINI affetsin" denir.. yani günahlarını hatalarını allah bağışlasın diye iyi niyette bulunulur. . bari türkçeyi katletme..

• kardeş bir yerde haklısın. Ama selalardan sonra cami hoparlöründen taksirat kelimesi

tahsilat diye duyuluyordu ben ne yapam. Allah sendende razı olsun burda öğreneceğim varmış

akla bile gelmezdi.

En İyi Kız Görüşü

• Hic duymadim ismini ama allah tahsilatini affetsin =/

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Biz sadece kaleci transfer etmedik.. Adam gibi adam Tolga Zengin.

''Benim oğlumu kedi mi sandınız, panter benim oğlum'' -Annesi

1|0
    0|0
  • TAHSİLAT değil.. TAKSİRAT doğrusu.. mekanı cennet olur insallah..

2|0
    0|0
  • tolga zengin karakterli biri Allah sabır versin.annesine Allah rahmet eyler inş

1|0
    0|0
  • sezon başında parası neyse verip almamız gerekirdi, tabi fatih terim'in müthiş(!) kadro planlaması yüzünden kadroya katmadık kendisini. her neyse adını ilk duyduğumda aklıma trabzon'da oynarken şike ile ilgili bir açıklaması vardı o geldi aklıma;

“Bugün bizim için ayrı önem taşıyor. 2 sene önce bugün vefat eden Mustafa ağabeyimizi rahmetle anıyoruz. Burada önemli olan şu, Mustafa ağabey huzurla yatıyordur. Peki bu işi yapanların, bu işe çanak tutanların, bu işi aklayanların, bu işte susanların acaba yatacak yerleri var mı!”

adam gibi adamdır kısaca..

0|1
    0|0
    • sanırım bu mümkünlü bir durum değildi tolga zengin Beşiktaştan başka takıma gitmek istemediğini de dile getirmişti :)

• Sen onun zihnindekinden daha fazla şey biliyormuşsun ne diyelim :)

• yahu tamam en büyük beşiktaş tamam.

• allah rahmet eylesin adam gibi adamın başı sağolsun

1|0
    0|0
  • Çetin, delikanlı, görevini de iyi bilen bir adam.

1|0
    0|0
    • hele futbolcuların karaktereri bu kadar yozlaşmışken tolga gibi bir adamın hala var olması gerçekten bu lig için büyük şans

• Başı sağ olsun..Allah rahmet eylesin.

1|0
    0|0
  • Soyadı gibi kalbi de zenginmiş

1|0
    0|0
  • Besiktasli oldugum icin takimda en sevdigim adam o, besiktasa gelmeden once trabzon taraftarindan izin alip oyle geldi. Basin sagolsun.

0|0
    0|0
  • Efendi bir insan.Başı sağ olsun.

0|0
    0|0
  • ACIN ACIMIZDIR Nur içinde yat MELEK ANNE

0|0
    0|0
  • karakterli adam buyuk insan bası sağolsun mekanı cennet olsun annesinin inş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• keşke galatasarayda olsaydı o kadar seviyorum tolgayı trabzonspordaykende çok karekterli derdim annesi zaten bir süredir tedavi görüyordu başı sağ olsun annesinin mekanı cennet olsun hayat devam ediyor herkesin bir gün gideceği yer orası değil mi lülüş :(((

2|2
    0|0
    • hayat devam ediyor da yarım devam ediyor artık onun için... benim başıma gelse ne yapardım nasıl dayanırdım diye düşünüyorum da o gerçekten güçlü bir adammış.

• allah kaybettiğimiz insanın arkasından pişmanlık yaşatmasın lülüş vicdan azabı daha kötü umarım bir insanın değerini kaybettikten sonra olanlardan olmayız :)))

• Amin canım inşallah olmayız. İnşallah zamaneye uymayız

• Allah Tolga'ya sabır versin canım,acısı büyük :( Tolga çok karakterli bir futbolcu hem başarısı hem efendisiyle tüm sporseverlerin sevdiği bir isim.İyiki Beşiktaş'ta,onun gibi bir oyuncumuz olduğu için gururluyum.

1|0
    0|0
  • karakterlı efendı bır futbolcu Tolga severim basarılı bulurum.

Başı sagolsun :( Nurlar içinde yatsın annesi . resimleri görünce bende çok üzüldüm .

Allah geride kalanlara sabır versin.

1|0
    0|0
  • Tolga Zengin denince aklima fener derbisindeki sahane performansi geliyor. Allah sabir versin ona ve ailesine, annesinin mekani cennet olur insallah.

1|0
    0|0
    • Amin ya... resimler düşüyor trabzondaki Beşiktaşlı arkadaşlarımın çektikleri çökmüş gözleri kan çanağı... oturdum ağladım o halini görünce

• allah rahmet eylesin tolga zengini öyle görünce işim parçalandı resmen

1|0
    0|0
  • Yüreği de öyle zengin onun ne hala geldi adam çok üzüldüm içim gitti Allah sabır versin tüm anneler Melektir acının rengi olmaz başın sağolsun Tolga Zengin

0|0
    0|0
Yükleniyor...