Bazı cehalet içinde yüzenlerin önyargılarından nefret ediyorum

Sitede bazı kişiliksizler var. Mesaj atıyolar, cevap vermesen hakaret ediyolar, cevap versen hiç tanımadığın biri oldugu için samimi davranmıyosun yine hakaret ediyolar. bazılarınıda facebook adresimi yazmış olmam bayağı rahatsız ediyo. kime neyse artık hatta bitanesinin dediği laf şu : ''başkalarına zarar vermen etik değil o yüzden banane değil.ben duyarlı biriyim.yarın birgün senin gibi boş insanlar benim kız arkadaşımın kız kardeşimin facebookunu yaymayacağı ne malum ?'' . Alakaya bak ya sanki milleti yayın ediyoruz biz burda. facebook dünya çapında biyer, oraya üye olmak suç değilde buraya bilgilere yazmak mı suç? suç olsa hadi bundan kime ne?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• gerekli ayarları arkadaşlar söylemiş zaten.

senin yapman gereken böyle insanları kaale almamak.başka birşey değil.öbür türlü sadece canını sıkarlar çünkü.

1|0
    0|0
  • alış bu durumlara erkeklerle sevıyelı sohbet ettıgın zaman zoruna gıder hemen samımı olacaksın ama hemen samımı olunca da senınle cıddı dusunemez cunku baskasıyla da 2 gunde samımı olmayacagını nerden bıleyım der herşeyıne bı kusur cıkar yanı umursama o yuzden baktın olmuyor sallayacaksın agaaa

1|0
    0|0
  • Kim kimi neye göre yargılıyo ? kimin ne hakkı var ?

Sadece umursama

1|0
    0|0
  • Direk engelle, muhattap olma ...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mesajlarını kapat, arkadas isteklerini kapat. Duvarını profilini kapat.

1|0
    0|0
Yükleniyor...