Kapat

Yatmadan önce peynir yemek

bazı kişiler yapmadan önce tost yapayım ya da kaşar yiyeyim diyorlar. normalde gece yemeyin derler vücut geliştirme yapıyorum. gece yemek yemekten uzak durun deniliyor. peki diğer kişiler niye yiyeyim diyor. casein falan deniliyor. biri açıklayabilir mi ? önemi ne

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• gece gece kaşar ekmek yersen,bunu uzunca süre harcamayacağın için aldığın enerji yağa çevrilip,daha sonra harcanmak üzere deri altına depolanır.bu verdiğin örnekteki kişiler bunu zevkinden yapıyor.

vücut geliştirme olayından bakarsak eğer,kişi vücudundaki yağ maddesini kas dokusuna çevirme amaçlı kullanmak için yağlanmaya çalışıyor anlamını çıkarırız.dolayısıyla bu tür kişilerin, olmayan vücudu dışardan alınan besinlerle vücut oluşturduklarını söyleyebiliriz.

casein ise normal proteine (kırmızı et,beyaz et,yumurta vs.) oranla daha geç sindirilen bir protein olduğu için gece kullanılması tavsiye ediliyor.çünkü gündüz vakti alırsan caseini,yaptığın antrenmanda kullanamazsın.çünkü protein,vücudun tarafından kullanılabilir hale getirilmemiştir.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Akşam 19:00'dan sonra anca meyve yenir yatmadan 2 saat önce yense iyi olur saat 22:00'den sonra bir şey yenmez yağ olarak depolanıyor

0|0
    0|0
    • casein olarak peynir tarzı şeyler öneriyorlar. tüm gece protein desteği versin diye. süt içiyorum bende.

• şöyle bişey vardı uyumadan önce peynir yersen çok hareketli rüyalar görüyomuşsn.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yatmadan önce peyniri ilk defa duydum.Protein tozudur belki o peynir altı suyundan yapılır diycemde , yatmadan önce yeme işini ilk defa duydum.

0|0
    0|0
  • gec saatte yeme

0|0
    0|0
  • Bi önemi yok acından peynir ekmek gömme olarak adlandırıyoruz halk arasında onu biz

0|0
    0|0
  • lor yiyorlar yatmadan galiba

0|0
    0|0
Yükleniyor...