Yüzünüze karşı söylenen laflardan hırs yaptığınız oldumu?

Hiç unutmam babamın bana söylediği kelimeyi "Senden ne adam olur ne de bir baltaya sap, sen anca gez baba bana para ver demesini bil" o laf bana öyle bir koymuştu ki o gün çantamı toplayıp gitmiştim. o laftan sonra 6 ay telefon açmamış 4 yıl memlekete gitmemiştim. Aslında o kelimeyi söylemesi çokta iyi olmuştu. Söylemeseydi belkide hala beş parasız biriydim. İliklerime kadar işlemiş olacak ki o kelime ne çalışmaktan kendimi alıkoyabiliyorum nede memlekete gitmek istiyorum.

Böyle yüzünüze karşı söylenen laflardan hırs yapıp ta o hırsın peşinden gittiğiniz oldu mu?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• adamsın ya, helal! bende olumsuz sözlerden çok etkilenirim ve hırs yapıp aksini kanıtlarım hep

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şuana kadr öyle br şey başıma gelmedi

0|0
    0|0
  • benzer bir şeyi üvey annem söylemişti. "ondan ne köy olur ne kasaba" diyerek uzun bir kahkahayı basmıştı.

üvey annemin kız kardeşi de senin bu kızında zeka geriliği falan mı var demişti benim duyduğum biryerde ciddi ciddi.

babamda beni hep küçümserdi.

aradan zaman geçti farklı bir şehirde yaşıyorum şimdi hukukçuyum ve hakimlik sınavlarına hazırlanıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• aileninin yanına bir gitmelisin

0|0
    0|0
    • 4 yıl moladan sonra sende 1, 2 gidiyorum.

• Aram iyi allaha şükür. Baştan etkisi büyük olan bir hırstı o bende etkisi yavaş yavaş azaldı. Gidemesemde haftada bir konuşuyoruz.

• ne güzel daha iyi olur inşallah

Yükleniyor...