Galatasaraylılar sorum size galatasaray bayern ile eşleşse ne hissederdiniz?

eyvah mı derdiniz olamaz mı derdiniz buraya kadarmış mı derdiniz yoksa biz yeneriz mi derdiniz?

• Eyvahhhh
    50% (3)33% (2)42% (5)Oy Ver
  • O takımda messi vardı yandık
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Nerden çıktı barca
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hiç maça çıkmasak keşke
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Olsun onlar barcaysa bizde galatasarayız aslanlar gibiyiz
    50% (3)67% (4)58% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Soruya bak hizaya gel derim. bayern & barca ne alaka ?

0|1
    0|0
    • bilerek yaptım bir taşta 2 kuş

• bayernde çıksa barçada çıksa farketmez. boğulacaksak büyük denizde boğulalım derim.

Erkekler Ne Diyor 16

• En azından şikeci damgası yiyerek Uefadan Men edilmek kadar kötü olmazdık

2|2
    0|1
  • geçer turu

1|0
    0|0
  • soru bayern cevaplar barça.. dicem ki sarışınmısın? ama yinede "soru!" na cevap olsun.. Bayerin çıkması bir fenerli olarak en mutlu olacağım şey :D

1|0
    0|0
  • juventus fark atar dyenler vardı juve muve kalmadı hepsi güçlü takımlar oynayamayanlar catlsaın

0|0
    0|0
  • "+7 İddaa oynamalıyım" diye kendi kendime söylenirim..

0|0
    0|0
  • Güzel bir maç izleriz. Ben dortmund çıksın istiyorum zaten.

0|0
    0|0
  • bi gerçek var madritten 6 yediysek bayern bize 8 atar gibi geliyo. madrid maçlarında da gördüğümüz gibi takım 2 gol yediği an açılıyo ve adamlar takır takır döşüyor. inşallah rakip ingilterden gelir onlar daha zayıf gibi barçaya bayern e göre :D

0|0
    0|0
  • Kaybetmekten korkma,bir şeyi kazanmak için bazı şeyleri,kaybedebilirsin ve unutma,kaybettiğinde değil,vazgeçtiğinde yenilirsin..

Sonuna Kadar GALATASARAY

0|0
    0|0
  • biz yine çıkıp futbolumuzu oynarız kim olursa olsun.bizim için şampiyonlar liginde oynamak onemli kar topu oynamak değil.herkes haddini bilecek

0|0
    0|0
  • Küçük bir ihtimal gs maçı alabilir ama tam kadro çıkarsa fark yiyeceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • ben her zaman rakip kim olursa olsun yeneriz diyorum :)

0|0
    0|0
  • galatasaaray büyük ölçüde kaybeder. fakat oyda da belirttigim gibi aslanlar gibi çıkarız yüreğimiz pek alnımız açık, eleniriz belki ama istanbulda da terletir göndeririz :)

0|0
    0|0
  • futbol sahada oynanır. bankasya sonuncusu gelip feneri kadıköyde yeniyorsa türkiye ligi şampiyonu galatasaray kim gelirse gelsin kora kor mücadele eder

0|0
    0|0
  • şike yapıp men edilmektense, bayern'den fark yemeyi yeğlerim.

1|0
    0|1
  • Elememıze gerek yok gurur duyucagımız oyun oynayalım yeterlııı :D

0|0
    0|0
  • ben eyvah derdim ama gönül işte genede yeneriz derim:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• soru bayern seçenekler barça? neyse bayern çıkarsa "eyvahhhhh şimdi yandık" derim. gerçekçi olmak lazım :/

0|0
    0|0
  • Bayern ile mac oyniyacagiz diye sevinirim. Bence Barcelona cikacak gerci. Galatasaray kaliteli ve iyi bir takim, yurtdisinda Turkiyeyi her daim en iyi temsil eden turk takimidir.

Guclu rakip ile eslesmek bir gururdun. Iyi bir mac izlemek onemli, yenmek degil her zaman.

1|0
    0|1
  • O takımda messi vardı yandık

0|0
    0|0
  • Ölümüne savaşacağız!

Derim.

0|0
    0|0
  • Buraya kadarmis :)

0|0
    0|0