Anne ve babanızın Türk olmadığını öğrenseniz ne yapardınız ?

Yani örnek olarak sevmediğiniz bir millet olabilir onlardan birinden evlatlık olarak alınmısınız bunu yeni öğrendiniz ne yapardınız?

Bunu farklı etnik kimlikteki arkadaşlarda kendine uyarlayıp cevaplayabilir...

Güncellemeler:
Arkadaşlar güncelleme için pardon galiba bir yanlış anlaşılma olmuş burda hiç bir milleti ön plana çıkarma gibi bir durum yok Türklük örnek olarak verildi belki italyan sınız bunu kendinize göre yorumlayınız.Ayrıca benim babamda çerkez ne edelim yani :)

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Sevmediğim bir millet yok.

Türk olmak ya da olmamak da benim için bir şey ifade etmiyor. Ayrıcalık olarak görmüyorum.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Babam arap selanik göçmeni karışımı

Annem de selanik göçmeni ne olduğumuzu bilmiyorum ama :) vatanını çok seviyor

Yeterde zaten

0|1
    0|0
  • gerçekleri neden beni evlatlık vermiş buna göre değişir işler.

0|1
    0|0
  • Yeni milliyetimin keyfini çıkarırdım..

0|1
    0|0
  • hiç bir ırk bir birinden üstün değil din kardeşi olmak değerlidir.

yapılcak b şey yok önemli olan evlatlık olmam daha çok koyar

0|1
    0|0
  • Umrumda olmazdı hem ayrıca mümkün değil çünkü babaanneme benziyorum dflkjgdfg

1|1
    0|0
    • Babannede evlatlıksa :D

• Ön sırada giderim cidden skıntı değil ama gaza getirecek müzikler falan olmalı :D

• link hadi gidelim :D

• hiç bir şey alan razı veren razı istemiyorlarmış ki vermişler aramam yaşantıma devam ederim herhalde

0|2
    0|0
  • beni yapan ve doguran Türk degilse ama büyüten Türk ise, ben Türküm´dür.

1|1
    0|0
  • fark eden bir şey olmazdı.

0|0
    0|0
  • hava atardım arkadaslarıma ohh mis :)

0|1
    0|0
  • Np.

0|1
    0|0
  • Annem Türk degil zaten Rum mühim olan Türklük-Rumluk veya baska birseylik degıl, İnsan olabilmek.

0|1
    1|1
    • Ama burada evlatlık olma konusu üzerinde yoğunlaşalım

• O zaman soruyu öyle sor türk olmasanız olsaydınız vs etnık kökenlerı karıstırma

• Arkadaşım sorulan soru evatlıksın ama kökenin farklı millet olmuş olman burada kendi aile yapını ortaya koyarak cevap vermen gerekmiyor biz burada farzı misal bir durumdan bahsediyoruz ayrıca soruyu soruş biçimim beni alakadar eden bir durum :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Öncelikle sevmediğim bir millet olmadığı için hangisine mensup olup olmadığım benim için önemli olmazdı.

Gerçeği öğrendiğimde-herkes gibi- büyük bir şaşkınlık içerisine girer ve gerçeği kabullenmeye çalışırdım. Kendime gelince olayı tüm iç yüzüyle öğrenir, hakikat neyse ona göre gerçek ailemle görüşür veya görüşmezdim.

0|1
    0|0
  • kesinlikle beni arap pazarından almışlar :D

0|1
    0|0
  • Millet olarak kendi milletimi yani Türklüğü sevmiyorum zaten.

0|0
    0|0
  • Kendimi pıçaklardım :D

0|1
    0|0
  • benim annem babam Türk değil biliyorum bunu ee biz Arnavutuz :)

0|1
    0|0
    • sorunun altında dip şeysi olarak farklı milletlerde kendinize uyarlayabilirsiniz demiştim -_-

• tamam anlamayan ben olayım yoksa konu uzayıp gidecek :)

• :)) ee Arnavutum demiştim :))

• umurumda olmazdı. ben onları ırkı için sevmedim.

0|2
    0|0
  • belli bir yaştan sonra öğrensende sorun olmaz çünkü kişilik oturmuş olur bence

0|1
    0|0
  • ben boşnağım ailem yugoslavya dan geldi.ugandalı da olsa aile aile dir.ne alaka türk değilse diğer ülkeler ne yapsın o zaman türk değilse bunalımamı girsinler.

0|0
    0|0
    • Ohoo sorunun altında not düşmüşüm değil mi orayı okumadın galiba?

Yükleniyor...