Neden dinlemez şu insanlar ?

merhaba ks üyeleri

önce kendimi tanıtayım fazla bir tecrübesi olmayan (aşk konusunda )

arkadaşlar arasında sevilen,iyi dinleyen , sivri dilli olmayan ama yeri geldiği zaman itin ... sokmayı bilen ama dürüst ve genel itibariyle iyi biriyim ( çok da mütevaziyimdir :D ciddi diyorum ben böyleyim )

genelde dinlerim bana herkes derdini sırrını anlatır bende tutar onlara yardımcı olmaya çalışırım hatta iki arkadaşın birbiri hakkındaki sırrını bile bilirim herkes güvenir bana ve aşklarını dertlerini anlatırlar

son zamanlarda bende birini sevmeye başladım ama iş biraz karıştı dertliyim anlayacağınız ve olan bu son zamanlarda oldu

en yakın arkadaşıma biraz anlatıyorum ilgileniyo gibi yapıyo başka şeylerle ilgilenyo lafımı kesip kendi ilişkisini anlatıyo

bi diğeri zaten kafa bir milyon başka yakınlarıma gidiyorum onlarda ilk dinliyo gibi yapıp sonra kndi dertlerini anlatıyolar ben dert dinleyicisimiyiim birader bıktım artık gerçekten bıktım

düşünüyorum kendimde mi bir problem var ama bulamıyorum insanlarla konuşma isteğim kayboluyo en yakın bir kaç arkadaşımı bile dinlemiyorum çünkü ben onları kaç senedir dinliyorum her bir bo...larını dinliyorum her pisliklerini her saçmalıklarını her aptallıklarını her yalanlarını sırf onlar kırılmasın bozulmasın rahatlasın diye dinliyorum ama iadei dinleme diye bişe yok galiba dinleyin dertliim lan dinleyin...

ben konuşurken gözümün içine bakacan yoldan geçen baldırı cıplak zilliye değil ben konusurken dinlediğini belirtmek için kafanı sallıyacan kıza mesaj atmayacan

bütün bunları yüzüne söyleyincede beni haksız duruma düşürmeyecen

güttüğüm eşşeği bilirim ben buraya değilde yüzüne söylesem haksız ben olurum biliyorum herkes böyle gerçekten bunaldım artıkyardım edin lütfen bir akıl verin

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yıllardır sen sabırla dinlemişsin onları ihtıyacın oldugunda kimsem yok diyosun gerçekten dostunmu bir düşün derim

0|1
    0|0
    • 12 senelik arkadaşım herşeyimiz beraber oldu sadece kırıldım bide bu dediğimi o yapınca daha kırıcı oluyo ama dostluk konusunda devam ederim ama kırgınım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...