Kimlerin ne marifetleri var :)

Beyler bayanlar marifetlerinizi paylasmak ister misiniz ? :) ( cok güzel yemek yaparm, cok güzel futbol oynarm, güzel cay dinlerim. v.s )

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Bende güzel yumurta haşlarım. 3<

0|1
    0|0
  • Çok güzel menemen yaparım acılı, salatadam da çok iyidir. Pilavı yeni yapmaya başladım ilki enfes olmuştu, diğer çoğu yemekleri de yapmaya başladım. Güzel basketbol oynarım. Örütağın da güzel şakalar yaparım. Ayrıca Kişisel bilgisayarımda araba yarışlarında çok iyiyimdir. Güzel kahvaltı ve yemek sofrası donatırım. Sevgilimi hep şaşırtırım VE güzel hediyeler alırım. Çok güzel çocuğa bakarım mama yarım altını değiştiririm ve oynarım.

0|0
    0|0
  • Marifetim marifetsizlik

0|0
    0|0
  • düşünebiliyorum ben

0|0
    0|0
  • Marifetlerim bana kalsında çok güzel top oynarım diyim bari üstü kapalı.

0|0
    0|0
  • güzel yemek yaparım konu ne olursa bir işi kafama koyarsam bitirene kadar uğraşırım birde tam bir işkoliğim

0|1
    0|0
  • Marifetlerim bana ve arkadaşlarıma kalsın.

0|0
    0|0
  • hobi olarak beri darbukaya merağım vardı şimdi de güzel çaldğımı düşünüyorum bide allah var inci gibi yazı yazarım :)

0|1
    0|0
  • Güzel yemek yaparım

tatlı pasta vs. kısacası mutfak işinde iyiyim.(naz18 adlı üyeden alıntıdır )

ekstra olarak iyi ders anlatırım.. matematiksel işlemler formullerde iyiyim..

basit programlar yazabiliyorum..

1|0
    0|0
  • birçok işi bir arada yaparım mesela araba kullanırken sigara yakmak müzik dinlemek konuşmak çünkü bunları amcamın oğlu yapamıyor :)

0|0
    0|0
  • Senin marifetlerin nelerdir arkadaşım sormamızda mahsur yoksa ? :))

0|0
    0|0
    • Hiç birşey yapmamak gibi marifetim var :D ( İboOlsun'dan alıntıdır.) Herkesin kendine göre marifetleri vardır tabi :)

• haklısın :)

• santranç turnuvalarında ödülüm var ve insan sarrafıyım

0|0
    0|0
  • övünmeyi sevmem ama marifetim çok .çok güzel resim yaparım el beceri yeteneğim çok yüksek. dünyada olmayan kendime öz yaptığım maket uzaktan kumandalı uçaklarım var

0|0
    0|0
  • Cok guzel opusurum:)

0|0
    0|0
  • çok güzel tembellik yapar zaman öldürürüm :D

0|0
    0|0
  • hiç birşey yapamamak gibi büyük bir marifetim var :D

0|0
    0|0
  • evet yeteneğim futbol<3

0|0
    0|0
  • Çok güzel fal bakarım astrolojiye dalarım yemek yaparım ha birde kokteyl bende

0|0
    0|0
  • boşver şimdi aşık falan olan olur

0|0
    0|0
  • yatakta cok iyiyimdir cok güzel uyurum.

0|0
    0|0
  • çok güzel taklit yaparım, şarkı söylerim, resim çizerim, hikaye yazarım

0|0
    0|0
  • çok güzel voleybol oynarım. aasfasflşp

0|0
    0|1
  • Eskiden çok güzel şarkı söylerdim,şiir yazardım...Şimdilerde ise sadece şiir yazıyorum... :))

0|0
    0|0
    • Bnde şiir yazmayı severm duygularını kağıda dökmek güzel..

• :)

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...