Hiç kursa gittiniz mi ? Müzik kursu,Dil kursu,Resim kursu,Yüzme dersi falan fişman :)

Hangi toplu sosyal faaliyetlere katıldınız. Mesela kimisi yüzme kursuna gider.Kimisi izcilik kampına yazılır.Kimisi dil kurusu falan... Siz nerelere gittiniz bakıyım KS halkı :D

0|0
19|10

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle, okulum sayesinde Almanca ve İngilizce kursuna gittim, ergenken keman kursuna gittim.

Evde gitar çalmayı öğrendim onun kursuna gidemedim, iyi ki de gitmemişim.

Yüzme kursuna gerek kalmadı çünkü denizle büyüdüm ben.

Şan dersi aldım, bu kadar müzikle bağlantılı şeyden sonra konservatuvar sınavlarını kazanıp çevre baskısıyla da gitmedim, böyle de tuhafım.

Şimdiki hedefim ise bir yemek kursuna gitmek, her gün makarna yiyip hazır çorba yemekten geleceğin kanser hastası adayıyım. Öğrencilik de bir yere kadar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• hiç gitmedim ama düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • karete kursuna piyano kursuna hat kursuna resim kursuna falan gittim ama simdi ne ise yariyo dersin 0a 0 elde var 0

0|1
    0|0
  • bağlama kursuna gittim ama zorla. anormal olan şu ki hala daha saz çalıyorum ve dediklerine göre çok iyiymişim ama bağlama çalmayı hiç sevmem.

0|1
    0|0
    • çok ilginç bende yıllardır uğraşıyorum birtürlü profesyonel olamadım ayrıca aşk olmazsa iyi çalamazsın gibime geliyor bu işin içinde biri olarak iyi çaldığını düşünmüyorum

• haklısın yani sana katılıyrm bende iyi çalamadıgımı düşünyrm ama okul yarışmalarında vs hep solo ya beni alıyolar garip.

• Müzik için evet:-D

0|1
    0|0
  • Yuzme kursu

Araba kursu

Keyboard kursu

Okulda ki dil dersleri sayiliyorsa: fransizca, almanca ve ingilizce kurslari

0|1
    0|0
  • Yuzme ve resim kursuna gittim :)

0|1
    0|0
  • Keman hala gidiyorum.

0|1
    0|0
  • Ney kursuna gittim

0|1
    0|0
  • Evet dil kursuna bide yuzme kursuna gitmisdim kucukkene

0|1
    0|0
  • Yüzme ve resim kursu :D

0|1
    0|0
  • kücükken ailem zorla kuran kursuna göndermisti. birde kendi istegimle triatlon kursuna gitmistim.

0|1
    0|0
  • Diksiyon

Aile Danışmanlığı

Gitar

Keman

Piyano

Yan Flüt

0|1
    0|0
  • he karete kursuna gtmistm bir kez.

0|1
    0|0
  • Jimnastik ve yüzme kurslarına gitmiştim küçükken,2 sene önce de tiyatro eğitimi aldım

0|1
    0|0
  • Gitar kursuna gidiyorum.

0|1
    0|0
  • ingilizce kursuna gitmiştim

0|1
    0|0
  • Dil , yüzme , voleybol , jimnastik , gitar , resim

0|1
    0|0
  • kuaför- yabancı dil- bağlama- bilgisayar... sosyal etkinlikleri severim... şimdi yeni bir yabancı dil daha düşünyom kayıtlar bitmedi ise

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Orta okuldayken yaz okuluna felan giderdim en son 2 3 sene evvel gitar kursuna gittim

0|1
    0|0
  • bilgisayar kursuna gittim onada kız icin gittim birsürü para verdim yaa bibokta olmadı sinir oldum :D

0|1
    0|0
  • Dil kurslarına, yüzme derslerine ve Tekvando derslerine gidiyorum.

0|1
    0|0
  • hızlı okuma ve folklore kursuna gittim

0|1
    0|0
  • Yüzme, İngilizce, hızlı okuma, çeşitli kişisel gelişim eğitimleri, üniversitede ilgimi çeken çeşitli dersler, konferanlar, seminerler.. :) İnternette de baya materyal var ingilizcesini anlıyorsan

0|0
    0|0
  • evet belediyenin kurslarına gittim pc-diksiyon-ing- halkoyunları

0|0
    0|0
  • klasık olark kuran kursu ve ingilze.. ikiside aile zoruyla olduğu için 2snde yarıda brakmştm.. ikisnide çat pat bilyrm şimdi.. ama yine inglzce kursuna gdecem tabii ailemden gzli olack..yoksa vururlar beni :)

0|0
    0|0
  • 2 yabancı dil biliyorum hiç kursa gitmedim. biri anadilim diğerinide dil dile değerek ve onlarla konuşarak öğrendim.yugoslavca ve rusça

0|0
    0|0
  • almancaya gittim şimdide ingilizce öğreniyorum

0|0
    0|0
  • bağlama kursuna gittim, hacı böyle kursa gidilmez hangisini yapmak istiyorsan ona gidilir, diğerlerine gitsen de vakit kaybından başka bişey geçmez eline

0|0
    0|0
    • Sen soruyu yanlış anlamışsın bence :) Size sorup ona göre bir yere gitmeyeceğim sadece geçmişte nelere gittiniz diye soruyorum :D

Yükleniyor...