Kitap okuyor musunuz? Okuyorsanız gunde ortalama kaç sayfa okuyorsunuz?

evet arkadaslar kıtap kurdumusunuz ? Kıtap okuyormusunuz ve eğer okuyorsanız gunde ortalama kaç sayfa okuyorsunuz ? Benımdeğişiyor mesela basladıgım bir kıtabı en fazla 5 gunde bıtırırım. Gunde 80-90 sayfa okurum bazen aşar 100 sayfayı. Peki ya siz ?

0|0
16|12

En İyi Erkek Görüşü

• okurum tabii sok okudugum kitabın adını senınle paylasmalıyım --- khaled houssini - bin muhteşem günes süer bir roman harika...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kitap okumak belli başına bir sanat işidir.İstediğin kadar sayfa okuyabilirsin ancak ne kadar verimli olabileceğini bilmek önemli.Ve maalesef ülkemiz de kitap okumaya meraklı insan sayısı az bu çok üzücü.

1|0
    0|0
  • haftada iki kitap okuyorum...

birden fazla kitabı aynı anda okuduğum için bazen bu standart süre uzayabiliyor...

1|0
    0|0
  • 50-70 arası değişiyor.

1|0
    0|0
  • Bir günde inanmayabilirsin ama Sofi'nin Dünyasını bitirdim oniki saatte ama her zaman kendime o zamanı yaratamıyorum tabi ama okumayı çok severim.Çünkü öğrenmeyi çok severim

1|0
    0|0
  • Ortalama 50

1|0
    0|0
  • Okumayı seviyorum ama okumuyorum geçen sene başladım hala 62'ci sayfadayim

1|1
    0|0
  • bir hafta oldu okumuyorum :)

1|0
    0|0
  • günde 35 o da en fazla.Zamanım da zaten kısıtlı

1|0
    0|0
  • bazı günler 30 bazı günler 130 değişiyor

0|0
    0|0
  • günde 1 kitap bitiririm

1|0
    0|0
  • hayatım roman desem kitap okumadığım sonucuna varılabilir kanımca :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• tam anlamıyla kitap kurduyum başladığım kitabı bitirmeden duramam.bazen saatlerce sadece kitap okurum.günde 300 sayfa okuduğum zamanlar oldu duruma göre değişiyor

1|0
    0|0
  • kitap okumayı seviyorum fakat hergün dezenli okumuyorum..

başlarsamda 1 hafta geçmez biter o kitap gece oturur yine okurum merak ediyorum hep öteki sayfasını

1|0
    0|0
  • Kitap okuyorum elbette ama değişiyor bazen kaptırıp gidiyorum 100sayfayı aşıyor bazen 30-40 sayfada kalıyor.. Bir ara bende başladığm kitabı 2-3 günde bitirirdim ama şimdi yavaş yavaş okuyorum o.O

1|0
    0|0
  • günlük limitim yok ama herakşam bırkac sayfada olsa okuyorum eger cok yorgun degılsem kitapta surukleyıcıyse ve yrnda okul yoksa o kıtap sabaha bıter bazende yolda okuyorum

1|0
    0|0
  • Evet 20 30 sf günde. Uyumadan önce

1|0
    0|0
  • kitap okumayı çok severim ama sürükleyici bi kitap bulamadım uzun zamandır

1|0
    0|0
  • evde oldugum gunler 100 sayfa okuyorum ama yorgunsam dersler sıkıştırıyorsa 50 ama hergun okurum.

1|0
    0|0
  • Mutlak okuyorum ama günün yogunluguna göre degişiyor bu sayı.

1|0
    0|0
  • 30-50 sayfa ancak günüme göre değişir şuan okuduğum kitap çok sıkıcı bitirememdim bir türlü

1|0
    0|0
  • Hem kitabın konusuna hem de benim ruh halime göre çok değişiklik gösteriyor.Bazen 2 günde koskoca kitap bitiyor,bazen de aylarca sürünüyor elimde.Melek diye bir kitaba başladım 2 haftadır 10 sayfadan ileri gidemedim daha.

1|0
    0|0
  • kac sayfa okuduguma bakmadim hic, bazen kitabi yariladigim olur, bazen bir kitabi bir kac haftada anca bitirim. son bir kac aydir hic kitap okumadim. canim istemiyor.

1|0
    0|0
  • başladıgım kitabı bitiririm öz mesnevi okurum

1|0
    0|0
  • okuyorum günde 50 veya 100 sayfa

1|0
    0|0
  • cok kıtap okurum.sardıysa kıap bıtene kadar uyumasamda olur.ama sıkıcı bı kıtapsa gunde 10 belkı

1|0
    0|0
  • kitabına bağlı ama ortalama ayda 3 kitap okuyorum

1|0
    0|0
  • Okuyorum.Günde 150 sayfa falan.

1|0
    1|0
Yükleniyor...